Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A lány akivel kavartam elkezde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány akivel kavartam elkezdett kerülni amikor interneten keresem?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt, akiről kiderül több mint fél éve van egy kapcsolatban és nagyon rosszúl érzi magát már benne( ő szavaival élve, a végét járják)

Többszőr elküldte a srácot(barátját) de mindig visszasírta magát hozzá a gyerek..


Én a lánnyal elkezdtem ismerkedni, azmtondta a lány hogy kifogja dobni stb(én hozzátettem magáért dobja ki ne értem..... stb ha rossz a kapcsolat akkor magáért kidobja aztán meglátjuk mi lesz kettőnkkel)


Rengeteget beszéltünk skypen .. napi több órákat... stb facebookon.


De tegnap rámírt hogy beszélnünk kell majd, és leírta hogy nem szeretne velem többet skypen beszélni... facebookon se sokat....



erre írtam neki, mivan mégse dobod ki a palid és lebuktál elötte észrevette hogy mással beszélgetsz találkozgatsz.. stb..


erre ő, ezt most fejezzem be..


Azóta nem írtam rá nem beszéltem vele, de mivel egy helyen gyakorlatozunk így találkozunk sokszor és mindig látom a tekintetében, meg én is flörtölünk egymással, különös szikra van köztünk.. ezt ő is érzi mondta..



De nem adott, rá magyarázatot miért nem beszélhetünk, skypen és miért nem dobta ki a pasiját.


szerintetek hagyjam a lányt?



2013. okt. 20. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel elküldött, más választásod nincs.
2013. okt. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Túl jól néz ki a srác ahhoz, h a csaj valaha képes legyen dobni. Te nem nézel ki olyan jól, mint ő, ezért nincs esélyed.
2013. okt. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igazából itt főleg a kor játszik szerintem közre.


Én 19, a lány: 23, a srác : 28

2013. okt. 20. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!