Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy római...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy római katolikus papba (tehát aki cölibátusban él), mit tehetek?

Figyelt kérdés
Sajnos nem kamu kérdés,lelkitársamnak érzem őt,minden a lehető legtökéletesebb benne.egy éve szeretem őt.tudom,hogy mocskos dolog. hogy őt akarom,de nem bírom elfojtani az érzést.szociális munkásnak tanulok koliban éltem,úgy kerültem vele'"kapcsolatba"hogy hazaköltöztem,bejárós lettem.s mivel tôbb időm lett és szeretek segíteni,felajánlottam h segítek egy jótékonysági est szervezésében.aztán már több mindenben is,pl.egy bolhapiaci vásárban,kül.adománygyűjtésben stb.eddig nemigen foglalkoztam ezzel a férfival,látásból uamertem csak de mivel sokat beszélgettünk rájörttem milyen kivételes ember,ragyogó jellem.randiztam másokkal de senki fogott meg igazán.tanulással próbaltam kiverni a fejemből,nem ment.lassan már szomatikus tüneteim vannak,pl.állandó fül és fejfájás(szervi okt nem találnak).nagyon szenvedek.őt mnbdenki szereti itt,ebben a kis faluban,de csináltam egy nagy hülyeséget:bevalottam h szeretem.azt mondta parancsoljunk az érzelmeinknek,mégha nehéz is,ő is ezt teszi.ez volt egy hónapja.ezek után nagyon elszégyelltem magam nem kerestem'utcára sem mentem.tnap összefutottam vele(anyunak kellett gyógyszert iratni).azt ondta nagyon hiányolja a társaságom,és szeretné ha újra segitenék neki.most lesz egy ilyen jótékonysági est megint,azon kéne a segitségem.fogalmam nincs mi legyen,nem tudom azt se érez e . Valamit(bár kötve hiszem,de elég furcsán fogalmazott)lehet csak szán engem.nem tudom mi legyen,mert nagyon szeretnék újra a kōzeleben lenni,megbántani se akaromm!de lehet még rosszabb lenne látni.wnem tudom.egy 20 éves lány

2013. okt. 31. 10:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Hagyjad
2013. okt. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
nagyon sajnállak, de itt nincs mit tenni, el kell felejtened :( szerintem az lenne a legjobb, ha nem találkoznál vele jó hosszú ideig, úgy könnyebb lenne..
2013. okt. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezért volt régen is a katolikus papoknak egy htb-jük. A nejem rokonságában volt egy pap, ő is kvázi együtt élt egy nővel, amióta a pap meghalt az egész család úgy tekint a nőre mint az özvegyére, minden családi programra hivatalos...
2013. okt. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy hagynom kellene,de ha ilyen könnyen menne nem irtam volna a kérdést ki:-)
2013. okt. 31. 10:08
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos semmit nem tehetsz ellene. Ő esküt tett rá, hogy cölibátusban fog élni, és valószínűleg nem is fogja megszegni. Esetleg menj apácának, az már kész Isten rabjai... Nem viccelek.
2013. okt. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%
unalmasak már ezek a sült bolond 20 éves 5 éves elmével rendelkező lányok
2013. okt. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi h nem kaptam gonosz válaszokat,pedig lehet megérdemlem.igen tudom h régen is volt olyan h együtt volt a pap a házvezetőnővel pl.de hát attól nyilván nem helyes:((
2013. okt. 31. 10:12
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a jelenlegi pápa lendületéből kijöhet, hogy pár év és megszüntetik a papi cölibátust, már voltak hírek erről.
2013. okt. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
64%
Ulj le es bszeld meg az Urral vagy valakivel akiban megbizol
2013. okt. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem h bármit megoldana ha apáca lennék.nem akarok gyerekes lenni,de a gond h nem teljesen mi iránytjuk kit szeretünk meg.tudom h nem kéne erőltetni a találkozást.de mi vel ez a falu elég kicsi nem könnyű elkerülni,ráadásul számit is a segitségemre
2013. okt. 31. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!