Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen okból kifolyólag lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okból kifolyólag lehet az, hogy ha megtudom egy lányról, hogy népszerű a fiúk körében, akkor ez bennem ellenszenv kialakulását eredményezi?

Figyelt kérdés
Olyan lány lenne ideális számomra, aki értelmes, nem törődik az egyszerű emberekkel. Jelenleg unalmas, monoton életet él, és egy olyan fiúra vár aki erre egy változtató hatást mérne.

2013. nov. 17. 14:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Akkor kezet foghatunk :) Nálam is elkélne a változtatás de nem tűrőm hogy beleszóljanak az életembe. Nem is értem mire gondol a kérdező. Legyen domina és csapjon az asztalra?:)
2013. nov. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez onbizalomhiamybol is fakadhat. Én azért várnám el hogy ne legyen népszerű a lányoknál mert úgy talán hűségesebb persze tudom nem ettől függ de az sem mindegy kit mennyi csábítás ér. Csak az a baj hogy ilyen kevés van mert nektek pasiknak kell az hogy körülugraljanak ego legyezgetes meg hasonlók és ezt a flortokben látjátok
2013. nov. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!