Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet igaz szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet igaz szerelmi kapcsolat egy tipikus fehér-magyar kedves, aranyos jófiú és egy vagány, belevaló roma-magyar csaj között aki a gettóban nőtt fel?

Figyelt kérdés
nem akarok senkit megbántani, tisztelek és ugyanúgy szeretek minden embert hovatartozástól függetlenül, csak azért realistaként tisztában vagyok a kulturális különbségekkel.

2014. jan. 27. 00:09
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
az egész közeg nagyon más, de nagyon tetszik a lány, tényleg szép, szerintem nincs olyan fiú akinek ne tetszene függetlenül h milyen származású
2014. jan. 27. 00:20
 12/22 anonim ***** válasza:
Hát ebben az esetben inkább hanyagolnám a dolgot, még ha jól is néz ki, a "nagyon nagy srácfaló" is már nem túl bíztató dolog, a többiről nem is beszélve.
2014. jan. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Tekintsunk el most a borszintol.

Nezzuk csak azt hogy 'gettoban nott fel', vagyis csaladja, rokonsaga, baratai legnagyobbreszt szegenyek. Azzal tisztaban vagy ugye, hogy ha beteljesul a lovestory es mondjuk elveszed, akkor az egesz rokonsag teged fog pumpolni? Vagy legalabbis megprobaljak.

Probald megismerni a lanyt, milyen jellem, kepes e lekoptatni azokat akik majd tollasnak neznek a hatad?

Es akkor most etnikum ON: ciganyoknal nagyone ros a csaladi osszetartas, meg a mienknel is erosebb, pedig a magyar is nagyon eros az atlaghoz kepest.

Ha nektek mar lesz valami mert gurcolsz, es osszekaparod, akkor nyilvan nem fogja elnezni hogy a szulei, testverei putriban tengodnek, elkezd nyuzni hogy adjatok nekik valamennyit, aztan ha belemesz akkor eselyed sincs elobbrejutni, ha nem akkor meg te leszel a rossz.

2014. jan. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

azért nem nyomorognak :)

bár én talán tényleg ideális fejőstehén lehetnék mert vannak megtakarításaim és minden centet amire nincs halálosan nagy szükségem azt a fogamhoz verek, megtakarítok, félreteszek és gyűjtök és nagyon nem szeretem kiadni a kezemből

2014. jan. 27. 09:32
 15/22 anonim ***** válasza:
Ne tedd. Öcsém is rájuk bukik... Az egyik cigány csajtól gyereke lett 17 évesen, azóta is fizettetik vele a gyerektartást. Egy későbbi cigány barátnője lehúzta pénzzel, aztán amikor tesómnak elege lett abból hogy folyton óbégatott, meg megszabta hogy hová mehet, szakított vele, erre a csaj megverette. Aztán meg azt hazudgálta hogy terhes... Szerencsére tesómnak akkor már annyi esze volt, hogy nem hagyta , hogy purdé is legyen... A többi cigány p.csától aránylag könnyen megszabadult, de eznagyon nehezen akadt le róla..
2014. jan. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Náluk az megy, először így szeret meg úgy szetet...aztán csináld már meg ezt meg azt...szedj fát, fesd ki a házukat...persze a te pénzedből...meg a kiscsaj majd nyígni fog , hogy ruházzad, vegyél ezt meg azt...más nőre meg rá se nézz..mindig a nyakadban lesz, ha meg vitatkoztok, leáll óbégatni, meg fenyegetőzik ..arról nem szólva hogy 25 éves koruk után szinte mind bűn ronda lesz. .
2014. jan. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ja és dolgozni soha nem fog, ők ezt úgy képzelik el, hogy szülnek 3-4 félvér gyereket, akiket persze cigánynak nevelnek, a paraszt apuka meg húzzon el dolgozni és tartsa el a családot. Tényleg megéri a "szépség" ezt az egészet? Pláne hogy csalni is fog, lehet hogy más gyerekét nevelnéd..
2014. jan. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
melyik gettóban lakik? melyik város, úgyértem, és annak melyik része. tudom hogy lényegtelen a történet szempontjából, de én kiváncsi vagyok.:)
2014. aug. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
nem elképzelhetetlen.
2014. okt. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ha tényleg durva a családja,inkább hagyd a francba,mert romáéknál nagyon nagy befolyással van a család az összes tagra.Ha meg összejönnétek,előbb-utóbb,de kibújna a szög a zsákból,tehát:a) a csaj fog megváltozni,b) a közös gyereketeken vissza fog ütni a mentalitás.Rasszizmus ide vagy oda sajnos ez igaz.Tudok nem kevés példát rá,hogy vissza tud ütni.
2014. nov. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!