Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A mostani szegény fiatalok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ben Joyce kérdése:

A mostani szegény fiatalok, hogy miért nincsen már 12 évesen párjuk?

Figyelt kérdés
Annyira nem értem a mostani tizenéveseket. Már sajnáltatják magukat, ha nincsen párjuk 12 évesen. Nem értik, miért nem házasodhatnak meg még. Kéne várni huszonéves korig, és ott kéne komolyabban el kezdeni. Az rendben van, h valakihez vonzódik, az természetes és normális. De nem kell ezzel annyit bajlódni, de komolyan. Szerintetek?

2014. jún. 13. 23:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Itt mindenki nagyon lehúzólag ír pedig a kérdés nem az mért van (nem kéne lennie) csak az , hogy miért olyan nagy baj ha nincs.

Azért mert tragikusan idősnek érzik magukat és nem látják még át hogy előttük az élet. Lehet hogy mostanában már hamarabb érnek a 12, 11 évesek, (túl hamar is), de az biztos hogy nem érettek csak érettebbek mint mondjuk 20 éve. Végső soron ha olyan érettek lennének nem siránkoznának (azok akik siránkoznak, ha épp nincs) hanem tudnának türelmesek lenni. Az már érthető hogy 14,15 évesen már tragikusabban éli meg az illető érzelmileg, főleg ha lány, de szerintem a legtöbb 11, 12 éves maximum divatos dolognak látja. Nekem 11 éves az öcsém, és komolyabb valamivel az osztálytársainál... de még felvilágosítva sincs nem hogy járni akarjon valakivel...

Ahogy az előttem lévő egyik lány is írta... jó esetben egy ilyen korú ,, gyereknél" a járás alatt nem is azt a fajta kapcsolatot kell érteni amit egy 18 évesnél mondjuk. Sem szexuális s főleg nem lelki társ értelemben...

2014. júl. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok.

Valóban ha akarja valaki annyi idősen hát csinálja, ő dolga, bár ha vannak is ilyen komoly kapcsolatok (mert hoztak itt példákat) nekem fura elképzelni egy mélységes, bő 1 éves kapcsolatot 12, 13 évesek közt.


A másik pedig hogy jó-e ez? Ha egy ideális társadalmat próbálunk elképzelni, felvázolni nem arányosabb ha valaki 14 éves koráig gyerek tud maradni és a játszás érdekli. Nem úgy értem hogy ki kell erőszakolni ezt meg eltiltani az illetőket csak ideálisabb lenne ha mindenki magától ilyen lenne és nem akarna nőiesedni meg párkapcsolatot már 12 évesen.

2014. júl. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!