Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeret-e vagy csak szórakozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret-e vagy csak szórakozik velem? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Évek óta ismerek egy nőt.Nagyon szeretem!Az eddigi köztünk lévő barátság az én részemről át ment szerelembe.Amit meg is írtam neki.Az eltelt 14 év alatt háromszor kérdezte meg,hogy d*gunk?Persze nem magyarul.Ha megkérdezem tőle,hogy miért kérdezi akkor meg letagadta.Volt úgy,hogy viccből át karoltam és ő nem húzódott el.Mintha azt várta volna,hogy folytassak valamit.De nem tettem.Kedvelem a párját :( .Élet társi kapcsolata van.Van gyermekük is.Most kb.1 hete nem beszélünk egymással.Tanácstalan vagyok,hogy mit csináljak.Hülye hozzászólásokat nem kérek!!!Aki tud legyen szíves adjon tanácsot!Mit csináljak?

2014. jún. 23. 19:48
 1/1 anonim ***** válasza:
1 szórakozik veled, és valószínüleg egy hülye liba,ha megcsalná a párját.Nem kellenne kavarnod vele.
2014. jún. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!