Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belehalok, szakított a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belehalok, szakított a barátom, ő volt a mindenem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és pont ma jártunk 7 hónapja a szerelmemmel. Ő volt nekem az első nagy szerelem, és én is neki. Csodálatos fiú.. Én érzem, hogy ez nem csak tiniszerelem volt, mert az igaz, hogy "csak" 7 hónapot jártunk, de előtte már több mint 1 éve szerettem. Nekem ő a mindenem, és ebbe belehalok egyszerűen. A szakítás bonyolultabb, ugyanis nem illettünk össze teljesen. Úgy értem más volt a véleményünk és a világ meglátásunk is. Ő szegényebb családból származik, mi meg gazdagabbak vagyunk. Ezt nem azért írom le, mert ez a mérvadó, (ha róla volt szó soha nem számított nekem a pénz), de őt valószínűleg ez is zavarta.. Érthető módon. Tehát mivel ennyire különböztünk ebből eredően több veszekedésünk is volt, és előbb-utóbb az ember belefárad. Az egyik nagy veszekedésünk után is majdnem szakítottunk, de akkor meg tudtuk beszélni hogy lesz 1 hónap próba, ha azt kibírjuk veszekedés nélkül akkor maradunk. Ez az 1 hónap nem most telt le, van még belőle másfél hét. A helyzet az, hogy ki is bírtuk veszekedés nélkül, nagyon minimális összezördülések voltak. A barátom azt hitte ma telt le, ezért átgondolta a kapcsolatunkat és azt mondta, hogy vége:'( Valószínűleg neki sok volt a veszekedés, és nem bírta, meg gondolom azt is beleszámította, hogy mennyire különbözünk. Én elmondtam neki mindent, hogy bármit megtennék érte, hogy mennyire szeretem, hogy nekem ő nagyon fontos, erre azt mondta ő is szeret, és biztosan így van mert még sírt is. A szívem megszakad.. Azért fáj a legjobban mert SEMMI jel nem utalt erre, ugyanis tegnap mondta hogy beszélni szeretne velem, akkor már sejtettem, hogy ez lesz. Annyira jó volt vele, mert most pénteken ott aludtam nála, és még vasárnap is áthívott filmezni. Erre 1 napra rá mondja, hogy beszélni szeretne. Akkor vasárnap még nem tudta, hogy ez lesz, de érezte hogy nem olyan a kapcsolatunk mint régen, ezért hétfőn átgondolta, és igen.. Akkor is elmondta, hogy nagyon szeret, ma is elmondta, mégis vége van. Komolyan mondom, én ilyen szomorúságot még soha életemben nem éreztem. Mit tegyek? Szerintetek van még esély arra, hogy összejöjjünk? Esetleg tapasztalatok?

Köszönöm szépen, hogy elolvastad, elnézést a hosszúsága miatt. Várom a válaszokat.



2014. jún. 24. 16:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
el fogod felejteni
2014. jún. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom, én ilyen szomorúságot még soha életemben nem éreztem.

fogsz még


Mit tegyek?

semmit, a fájdalom magától megszűnik


Szerintetek van még esély arra, hogy összejöjjünk?

ne erőltesd


Esetleg tapasztalatok?

mindenki ugyanazokon a dolgokon megy keresztül, csak mások a szereplők


az élet szar

2014. jún. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Tegnap osszejottunk megint!!:) Mert megkeresett es elmondta mennyire hianyoztam, es nagyon szeret, es soha tobbet nem fog ilyen hulyeseg miatt szakitani.
2014. júl. 21. 20:51
 14/14 anonim válasza:
jo ezt olvasni hogy kibekultetek :) bar lessz meg sok veszekedesetek es gondotok tapasztalatbol mondom de ha igazan szeretitek egymast kibekultok akar mi van :( ojan jo volt ezt a posztot olvasni mert en mar 2 eve vagyok egyutt a baratomal nekunk is volt mar annyi veszekedesunk ijen hujesegekert meg mar annyiszor szakitottunk es kibekultunk de mindig egyre nagyobbak a problemak es nektek me ojan jo ostalytarsak vagytok de entolem 3 evel nagyobb a baratom o dolgozik en sulizok alig talalkozunk es mar nagyon ott van h ennek vege am sok sikert tovabbra is szeresetek egymast
2014. okt. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!