Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, férfiak, ti túl tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, ti túl tudtok lenni valaha az első szerelmetekkel való szakításon? Ha jön egy lány, akibe szerelmesek lesztek, akkor nem jut többet eszetekbe az előző, vagy sosem felejtitek el?

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A Coelho idezetek szepek de uresek...

egy egeszseges ember rovidebb-hosszabb ido alatt tul tud lepni a fajo esemenyeken... a szakitasonnis... es miutan minden szerelem mas, egy normalis embernek nem jut eszibe egyik csajarol a masik... maar ha kigyogyult mar az elozobol es ugy megy bele a kovetkezobe ugye.... ezt erdemes megvarni, mert az eleg ratyi, ha az rlozo rossz kapcsolatod teszi tonkre a kovetkezot is...

szoval attol meg, hogy az elso, nm kell odakat zengeni rola... persze nem felejted el, de meg jo, hogy nem leszel amnezias:D

2015. jan. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Senki nem felejti el a szerelmeit, pláne az elsőt.
2015. jan. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

persze, hogy túl. mondjuk én lány vagyok, bocsi, hogy ideírtam. :D

az a vicces, hogy az első szerelmemmel 2 évig voltam együtt és közel sem hagyott bennem olyan mély nyomot, mint a második szerelmem. na, rajta fél év volt túllépni, az elsőn 1-2 hónap. a második sztem életem végéig fájni fog, pedig már nem vagyok szerelmes belé...

2015. jan. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!