Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akivel 1 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel 1 éve jártam 2x is de 1 hétnél tovább nem tartott. Nagyon jól éreztük magunkat akkor. Szeptemberben ujra bevallottam neki de nemet mondott. Lehet ujra belőle valami?

Figyelt kérdés
Mostanság elég szomorú vagyok és ez látszik az arckifejezésemen is.Megkérdezte hogy miért vagyok szomoru és én elmondtam neki hogy egyéb családi okok miatt.Ekkor azt mondta hogy mindig mellettem áll és hogy szeret (Persze gondolom barátilag irta)És még..lett volna egy műtétem de kiderült hogy elmarad.Akkor is ezt irta hogy ő megöli magát hogyha meghalok és mondta "nagyon szeretlek".Meg suliban is mostanság többet vagyunk együtt.Multkor meg is ölelt csak hogy ne legyek szomoru.Szerintetek lehet valami köztünk vagy sem?

2015. jan. 10. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát érdekes, hogy ennyire kötődik hozzád, miközben nemet mondott. A helyedben finoman érdeklődnék nála, hogy ezt most csak barátságból csinálja vagy miért, mert nem egyértelmű.
2015. jan. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem simán.

Ne add föl. Az a "megöli magát" nyilván túlzás volt, de van még remény szerintem simán. Legyél sokat vele

2015. jan. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem nagyon szépen köszönöm :)
2015. jan. 10. 19:49
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani,hogy szerelmes egy fiuba.Vagy van egy pasija és neten jöttek össze de még sosem találkoztak.Messze laknak egymástól.Ez számít valamit?Ezt amit most mondtam,nem biztos hogy igaz.De annyi biztos hogy szerelmes egy fiuba
2015. jan. 11. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!