Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Idővel minden pár kevesebbet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idővel minden pár kevesebbet csókolózik, vagy velünk van a gond? Részletek lent

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt a barátommal, jól megvagyunk, nincsenek nagy problémák. A kémia kezdettől megvolt köztünk, mikor még randizgattunk egyfolytában csókolóztunk, stb. Viszont egy idő után mikor már hivatalosan is jártunk az igazi hosszú csókok elmaradoztak, kb csak búcsúzáskor van, vagy egyszer-kétszer. Meg persze szex közben. Nem értem, hogy miért van ez (nem büdös a szám és hasonló hülyeségek :P)pedig én igényelném, szoktam kezdeményezni, de akkor sem tart olyan sokáig. Nem hinném, hogy kiszeretett volna belőlem, mert egyébként kimutatja a szeretetét, szokott ölelgetni meg puszilgatni meg ilyenek. Szerintetek miért nem csókol már meg úgy igazán, csak néha? Ez idővel mindenkinél így van? Mit tehetnék? :/ A normális válaszokat köszi. :) 21/L

2015. febr. 2. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem eddig minden kapcsolatban igy volt pedig tudom , hogy szeretjük egymást stb. és mindketten akarjuk de valahogy mégsem tesszük....
2015. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Hidd el nincs annal idegesitobb es visszataszitobb mint,hogy egy part nezni ahogy nyaljak egymast 2 masodpercenkent.
2015. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok a barátnőmmel. Most mit kell mindig nyalni-falni egymást? A szerelem idővel úgyis elmúlik, ezt mindenki tudja, és átalakul.
2015. febr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én sem szeretem azokat a párokat akik nyilvánosan csőröznek 3 másodpercenként és azt sem szeretem, ha nekem kell 300 ember előtt ezt csinálnom. :D De pl ha itthon vagyunk sincs ez.
2015. febr. 2. 20:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Érdekes mi 15 hónapja vagyunk együtt és még mindig sokat csókolózunk. Kézen fogva sétálásközbe is párszor el durrant egy-két csók. Fürdőbe megyünk ott is szokott , találkozásnál , tévézésnél gyakorlatilag mindig. Mi szeretünk csókolózni főleg én. :)
2015. febr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez emberfüggő. Van, aki kevésbé szereti...

Én bizony jártam úgy, hogy azt vettem észre, hogy évek óta nem csókolóztunk... aztán a szex is elmaradozott, aztán jött a totális elhidegülés, békés egymás mellett éléssel. De ez már nem párkapcsolat, úgyhogy kiléptem.

2015. febr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szandra244 ***** válasza:
Egy éve vagyunk együtt, fél évig volt csók, mostmár csak szex közbe márha rá szólok, hogy csók legalább ilyenkor??? Idegesítő, rossz ez, hogy csak szájra puszi van.. a csók ki mutatja az érzéseket valamilyen szinten azért igényeljük..
2016. okt. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!