Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belezúgtam az autós oktatómba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam az autós oktatómba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Jogosítványom már megvan, így már csak futólag, az utcán (neki munka közben) találkozunk.

Azt hittem, a hetek múlásával jobb lesz, de nem így történt, nem akar csendesedni ez az érzés :(



2015. máj. 13. 09:53
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Nagyot néztem, amikor elolvastam, hogy mindketten házasok vagytok. Rendes házas embert feltételezve valószínűleg nem akart tőled semmit.


Manapság ha valaki kedves, az már akar is valamit? Elég naiv hozzáállás, ráadásul azt mutatja, hogy a normális viselkedés az lenne, ha mindenki bunkó. Neked meg nagyon boldog kapcsolatod lehet, ha pár kedves szótól már a mennyekben érzed magad. Az én oktatóm is kedves volt, lehet, hogy meleg?? Pedig ő is házas ember gyerekekkel.

2015. máj. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
A helyes az lenne ha ezt megbeszélnéd a férjeddel de ez nyilván nek fog megtörténni. Komolyan lehet, hogy nem nősülök meg soha... :/ mindegy a lényeg, hogy el kell felejtened pláne ha nem akarsz kapcsolatot csak szexet. Ennyire nem lehet tragikus azért ezt meglépni. Ha meg is kap egyszer a családját nem fogja otthagyni és ha kiderül te elveszítesz mindent.
2015. máj. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kijózanító válaszokat.


Továbbre sem tudom, mit akarok. De legalább még nem tettem semmit.

2015. máj. 19. 14:55
 24/27 kcs7 válasza:
A házasságoddal foglalkozz.Idézd fel azokat a dolgokat, amikért hozzá mentél és próbálj új programokkal előrukkolni, hogy felfrissitsd a kapcsolatotokat.Az oktatót meg hagyd, az izgalom vonz, nem a komolyabb érzelmek.:-)
2015. máj. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Anno n is belezúgtam az oktatómba, mondjuk össze is jöttünk, meg viszonyt folytattunk egy ideig.
2015. jún. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Rükverc.
2015. jún. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Lehetne, hogy én is oktassalak egy kicsit? :)
2015. nov. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!