Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem egy lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy lányba aki nem tetszik külsőleg és mivel ezt tudja nem akar velem lenni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Még akkor mondtam el neki hogy egyáltalán nem jön be külsőleg mikor nem éreztem semmit iránta, akkor ismertük csak meg egymást és mivel láttam rajta hogy neki tetszem, gondoltam szólok időben hogy semmi esélye. Aztán eléggé megszerettem, kezdeményeztem is. Eleinte jól ment, aztán ahogy közelebb kerültünk volna egymáshoz fizikailag, elkezdett visszautasítani. Azt mondja kellemetlenül érzi magát, mert tudja hogy nem tetszik nekem a teste és ezért neki fura is hogy hozzáérek. Pedig engem már nem zavar, de nem érti meg, rá van feszülve erre a dologra. Most már azzal jön hogy nem illünk emiatt össze és hagyjuk egymást. Pedig ő is szeret. Most mi legyen?

2015. máj. 15. 16:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Magyarázd el, hogy megváltoztak a dolgok, megváltozott a véleményed és a belső értékei teszik számodra széppé, ami kihat a külsejére is, így az is változik és a kisugárzása is :)
2015. máj. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
Ezt buktad cimbora. Soha a büdös életbe nem fog bízni benned. Még ha össze is jöttök örökre benne lesz a kétely, ami szép lassan féltékenységé változik és szétzilálja a kapcsolatotokat. Legközelebb majd, ne a borító alapján ítélj.
2015. máj. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
A baj az, hogy most is azt írtad, "nem tetszik külsőre" és "már nem zavar". Tehát még mindig nem tetszik neked, csak elfogadtad. A csajnak egyáltalán nem arra van szüksége, hogy valaki elviselje a hibáit, hanem arra, hogy valaki szeresse a hibáit is. Pontosan tudja, hogy rövid fellángolás után dobnád, és keresnél olyat, amilyen tetszik neked, ő pedig ottmaradna szerelmesen, elveszítve minden önbizalmát. Ha nem vagy képes szeretni őt külsőleg is, akkor tényleg jobb, ha hagyjátok egymást, mert ő fog sérülni a végén. Nagyjából olyan, mintha ő azt mondaná, a tiédtől 10 centivel nagyobb szerszám okoz neki örömet, de majd megpróbálja elfogadni a tiédet is, mert emberileg nincs veled baj.. Gondolom te sem éreznéd jól magad egy olyan kapcsolatban, ahol a partnered nálad jobbra vágyik.
2015. máj. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Menj át a tini párkapcsolatok témába, mert ez kb oda illik.
2015. máj. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Missi_Key ***** válasza:
94%
te miért akarsz vele lenni? mert bocs, de a tetszik a személyisége, de nem akarom megdugni az kb egyenlő a legjobb barátsággal..
2015. máj. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy nem akarom megdugni? Pont hogy meg akarnám, ha hagyná. Most az egy dolog, hogy nem tartom kifejezetten szép csajnak, de attól még szerethetem (testileg is).
2015. máj. 15. 23:09
 7/22 anonim ***** válasza:
80%
Ez egyszerűen ellentmondásos. A szerelemhez a vonzalom is hozzátartozik, de ha te "csak elfogadod" a külsejét, akkor az itt már rég rossz!
2015. máj. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
De vonzódom hozzá. Veled még nem volt hogy nem tetszett külsőleg valaki, de vonzódtál hozzá? Sztem ez nem fura, simán van ilyen. Az igaz, hogy mikor először találkoztam vele akkor nem vonzódtam kifejezetten, de nem is taszított. De még ez se jelent semmit, mert más jó nőnél is volt, hogy első találkozáskor nem éreztem semmi erős vonzalmat, mert nem erre figyeltem, nem olyan volt a helyzet és csak később mikor kettesben voltam vele akkor indultam be rá. Ezzel a lánnyal is úgymond hivatalosan helyen kezdtem el ismerkedni, de nem úgy komolyan hogy bármi kapcsolat legyen. Mindegy, aztán egyre többet beszéltünk, kettesben is találkoztunk és megváltoztak bennem az érzések.
2015. máj. 16. 01:03
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
#8: Nem. Én speciel bele vagyok zúgva jelenleg is egy olyan férfibe, aki tény és való, hogy egy "Adonisz"-nak nem mondható sokak szemében, főleg alakra, de én vonzódom is hozzá, emberileg is odáig vagyok érte, és számomra ezáltal a külseje is "tökéletes" lesz. Látom a hibáit, de ezeket csak még inkább szeretem rajta, aranyosnak tartom rajta/benne. Úgyhogy számomra eléggé ellentmondásos, amit írsz, de lehet, hogy csak nem fogalmazod meg olyan jól, hogy pontosan mi is zajlódik benned. :)
2015. máj. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Sztem a tények és az érzelmek nincsenek ennyire összefüggésben. Vagy hát a nőknél lehet, de pasiknál nem. Most a hibáit a szerelem nem fogja megszépíteni bennem, semmi köze kettőnek egymáshoz. Csak egy férfi számára ez nem jelent problémát. Ezért van az hogy pl mikor egy pasi beszól a nőjének hogy felszedett pár kilót akkor a csaj egyből besértődik, esetleg sír is, a pasi meg röhög, mivel ő csak megállapított egy tényt, de ezt a nők egyből érzelmi síkokra emelik. Szóval mert nem tetszik valami egy lányon és ezt nem is tagadom, az nem azt jelenti hogy nem szerethetem, meg nem vonzódhatok hozzá. És egyáltalán nincs azzal baj, hogy valami nem tetszik a másikon, természetes. A szerelem meg a józan ész szerencsére külön pályán mozog, csak a nők gyúrják nagyon egybe. Ezért vagyok most ezzel a lánnyal is nehéz helyzetben.
2015. máj. 16. 16:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!