Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem egy lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy lányba aki nem tetszik külsőleg és mivel ezt tudja nem akar velem lenni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Még akkor mondtam el neki hogy egyáltalán nem jön be külsőleg mikor nem éreztem semmit iránta, akkor ismertük csak meg egymást és mivel láttam rajta hogy neki tetszem, gondoltam szólok időben hogy semmi esélye. Aztán eléggé megszerettem, kezdeményeztem is. Eleinte jól ment, aztán ahogy közelebb kerültünk volna egymáshoz fizikailag, elkezdett visszautasítani. Azt mondja kellemetlenül érzi magát, mert tudja hogy nem tetszik nekem a teste és ezért neki fura is hogy hozzáérek. Pedig engem már nem zavar, de nem érti meg, rá van feszülve erre a dologra. Most már azzal jön hogy nem illünk emiatt össze és hagyjuk egymást. Pedig ő is szeret. Most mi legyen?

2015. máj. 15. 16:54
1 2 3
 21/22 Missi_Key ***** válasza:

utolsó?

tetszik de nem dugnám meg? igen olyan is akad :D de ez hogy jött?

2016. okt. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége?
2021. aug. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!