Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány, akivel kavarok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akivel kavarok, nagyon megkedveltem. Még nem vagyok szerelmes, de különböző okok miatt valószínűleg sosem leszünk együtt. Egyre többet gondolok rá. Mit csináljak? Nem akarok szerelmes lenni belé.

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 12:21
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Jobban jár nélküled,legalább tud majd valamivel értelmesebb embert találni.
2015. máj. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Ezeket most miért írjátok?
2015. máj. 20. 13:17
 13/35 anonim ***** válasza:
76%
Te kérdezted a véleményünket
2015. máj. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Szerinted nekem kötelességem lenne kiállnom azt, hogy szenvedjek miatta, mert ő esélyt sem adna a kapcsolatunknak?
2015. máj. 20. 13:19
 15/35 anonim ***** válasza:
Azert, mert gondolom o szeret, de te ot nem igazan. :S
2015. máj. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Olyan mintha te nem akarnál többet... Akkor miért kezdted el? A lány mit érez? Mert ha ő is hasonlóan, akkor fájni fog neki...

Komolyan nem tudom mi lehet ekkora akadály, de ha egyikőtöknek sincs másik, komolyabb, akkor sztem többet érne megpróbálnatok együtt. De ha neked van és iránta kezdesz érezni, akkor a mostani kapcsolatodon is el kene gondolkodnod...

Ha neki van, es ő csak szórakozik veled, na akkor tényleg jobb ha lezárod.

2015. máj. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Ő akkor se jönne velem össze, ha szeretne!! Nem illek az elképzeléseihez!! De persze, a gyakorisok megmondják, hogy én vagyok az ostoba, itt már csak így megy ez.
2015. máj. 20. 13:20
 18/35 anonim ***** válasza:
Mikor talalkozol vele, mit szoktatok csinalni? Latod a tekinteteben, hogy szeret?
2015. máj. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Szóval pont k.vára félreértettétek, itt én vagyok az, aki többet is akarna. Na mindegy.
2015. máj. 20. 13:21
 20/35 anonim ***** válasza:
Valaszolj legyszii:)
2015. máj. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!