Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány, akivel kavarok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akivel kavarok, nagyon megkedveltem. Még nem vagyok szerelmes, de különböző okok miatt valószínűleg sosem leszünk együtt. Egyre többet gondolok rá. Mit csináljak? Nem akarok szerelmes lenni belé.

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 12:21
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
#29, csak azt, hogy eléggé kedvel, ahogy én is őt. Többet nem tudok kivenni belőle, nincs ehhez érzékem.
2015. máj. 20. 13:46
 32/35 anonim ***** válasza:
Kìsértetiesen hasonlìt a sztorid a miénkre, csak én a lány vagyok. Barátság extrákkal kapcsolatban vagyunk, de Ő többet érez szerintem, bár nem meri kimondani, mert az egyetlen "szabály" a kapcsolatunkban, amit kértem tőle, hogy semmi érzelem! Igazábòl baromira bele tudnék szeretni a sràcba, de a körülmények miatt lehetetlen hivatalosan együtt lennünk.
2015. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem ertem mi ez, hogy a körülmények miatt nem lehetünk együtt? Milyen körülmények??

Mert szerintem ha két ember szereti egymást, akkor ott semmi nem számít, se a vallás, se a származás, se a bőrszín, se a kor, se a távolság, de még a család véleménye se... Legalábbis engem ezek nem érdekelnének. Nekem egyedül a házasság lenne akadály, de olyannal meg nem érdemes belemenni semmibe...

Vagy én vagyok a hülye??

N

2015. máj. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Nem vagy hülye, csak nem ismersz ehhez hasonló bonyodalmakat. :)
2015. máj. 21. 20:59
 35/35 anonim ***** válasza:
En eddig ugy tudtam s ezt mas nok mondtak, hogy a nok szerelem nelkul nem tudnak lefekudni senkivel. Ezek szerint csak tudnak.
2015. jún. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!