Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rossz helyen keresem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz helyen keresem vagy tényleg kevés a normális lány aki nem hazudik és nem használ ki?

Figyelt kérdés
Valami vagy velem változott vagy nem tudom, de mostanság kifogom az olyan lányokat akik vagy átvernek vagy ki akarnak használni, vagy pótléknak tartanának. De barátnőt aki becsülne és szeretne ahogyan én őt, nem találok. Egyszerűen se élőben se a neten sehol. akiket ismerek mind egytől-egyig egy r/banc összevissza szórakoznak és hülyének akarnak nézni. Mikor észre veszik, hogy nem vagyok vevő erre már nem keresnek nem érdeklem őket. Húzni akarják az agyam. Most nem tudom, hogy szar helyen élek vagy nem jó az ismeretségi köröm vagy pedig tényleg velem van a baj? Bár magamban is kerestem a hibát, de kedves és megértő vagyok a lányokkal, nagyon tudok szeretni, és adni. Valahogy a kapcsolataimat is amik voltak összevetve sosem én léptem le, mindig a puncik vágytak másik dákóra és leléptek... bocs a kifejezésért de így van... én valahogy mindig beértem azzal aki volt és aki van. Nem hazudok, nem csaltam meg egyiket se, kerestem a nyugalmat és a békét a kapcsolataimban veszekedni se veszekedtek sose, mindig hisztis csajokat fogtam ki, vagy ez volt a baj vagy az... elegem van már, szeretnék egy értelmes nőt, de hol lehet ilyet találni? van még ilyen egyáltalán? mert aki annak érzi magát a írhatna. Kíváncsi vagyok mire jutnék vele. De jelentkezőket se nagyon várok mert aki normális nyilván annak van barátja... bezzeg régen mikor olyanokat hallottam meg olvastam, hogy hol vannak a normális pasik... hát mindig itt voltam immár 23 éve, de normális nőbe nem botlottam akikről azt hittem, hogy azok mind végül kiderült, hogy álszent qrvák. hát ez van.

2015. jún. 6. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rossz helyen keresgélsz, illetve "rossz a zsánered". Szerinted tök véletlen, hogy mindig ugyanolyan természetű lányokat fogsz ki? Ugyanis nem mind ugyanolyan... De téged az ilyenek vonzanak, hát persze, hogy mindig ugyanaz történik. Ebből a körből kellene kilépnek és látnád, hogy vannak normális lányok is, akik egyedülállóak.
2015. jún. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem a hozzád illő lányokat keresed, aztán olyanokba botlottál, akiknek mindegy, majd lesz valami, belementek, a végén meg így jártál.

Olyanokat próbálj keresni, akik illenek hozzád, vagy változz, de csak addig, míg önmagad tudsz maradni.


Én pl. frászt kapok a régies beszédstílusú, körülményeskedően beszélő pasiktól, van egy ilyen kollégám, amúgy teljesen normális ember, de mindenkinek mindent megköszön, még azt is, amit nem kéne, meg úgy beszél, mint hogyha egy régi regényből lépett volna ki. Elvagyunk vele, de nekem ilyen otthonra nem kéne. :-)

Meg idegesít a túlzott visszavonult életmód, akit dróton kell rángatni, aki nem akar soha sehova kimozdulni, vagy csak csendes programokra, akivel nem lehet elmenni aktív, dinamikus eseményekre, idegesít a lassúság, ha egy fiatal lassú, hát még ha hozzá nagydarab is és hozzáteszi, hogy "nagy ember nem siet". Bosszant a siránkozás, nyavalygás, ha valaki mindig másban keresi a hibát, de magában soha.


Persze az ilyen embereknek is akad párja, csak nem én leszek az, még ha akarnák se. :-)

2015. jún. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

VELEM EZ A HELYZET, CSAK NŐBEN. Szemetebbnél szemetebb pasikat szedtem össze, pedig egyik sem volt alfahím vagy kigyúrt dinnyelopó, sem pedig okos. Számomra nem a külső a döntő. Persze fontos, hogy adjon magára, meg azért nézzen ki valahogy, de ha húz hzzá valami, akkor az a mérvadó.

Volt egy barátom, én voltam neki az első. Szegény kis csúnyácska volt előtte, pattanásos, foga szétállt, kopaszodott, de szerettem. Én megmutattam neki, hogy ezeket hogyan fordítsa a javára. 11 hónap után kidobott, mert egy pénzéhes rbinac rámászott.


Volt egy másik pasim, aki hézagpótlónak tartott, majd mikor jött egy jobb seggű kitett...

A jó pasi is megszívat, a rossz pasi is megszívat...


Egyébként tuti bennünk van a hiba. Én pl már tudom magamról, hogy nagyon könnyen nyílok meg. Nem szabad ennyire bizalmaskdnom...

Azért reménykedek és bízok benne, hogy hasonló értékrenddel rendelkező egyed egyszer rámtalál.

2015. jún. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

úgy tűnik rossz helyen keresgélsz, próbáld meg tudatosan kerülni az olyan lányokat, mint a exeid

természetesen vannak normális lányok és azért olyan is van, aki még egyedülálló

csak meg kell találni

2015. jún. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ohh istenem, a pasikat sem kell ám sajnálni! 2 évig voltam egy mihaszna ürgével, de akkor is úgy állt a dolgokhoz, hogy "majd lesz valami" és nem tudta, hogy velem akarja-e leélni az életét... :D Dolgozni se nagyon akart, mindenben segítettem neki, én láttam el. Most nem tudom mi van vele hála a jó égnek, de örültem, hogy vége. Csak ez a 2 év nagyon leamortizált, hogy mindig mindent az én nyakamba tett. Kihasznált, kiélvezte a helyzetét és nem hogy hálás lett volna, még nekem állt feljebb, ha nem úgy történtek a dolgok, ahogy ő akarta. Szerintem nem szeretett, csak egy társ voltam neki és ennyi. Nem én voltam neki a "valaki", a "mindene", hanem csak egy... mellette élő valaki. Én még olyan pasival nem találkoztam, akinek normális szinten lett volna az egoja, vagy esetleg dolgozni akart volna, szeretett volna tisztességesen. Valakiből mindig valami hiányzott vagy szépen lassan előkerült nyámnyilaság (anyuci pici fia) vagy az erős alfahímes dominancia és "te egy senki vagy" megnyilvánulások. A sok csalódás miatt egyenlőre úgy döntöttem, hogy nem fogok keresni magamnak új ürgét, ha egyedül fogok megöregedni, lehet jobb is, nem akarok egy idegbeteg lenni öregkoromra.
2015. jún. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2015. jún. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
léteznek még 'normális' lányok, csak jó helyen kell keresgélni, pl. én normálisnak tartom magam, de ha gondolod írj rám és meglátod :)
2015. jún. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!