Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden normális lánynak van barátja?

Figyelt kérdés
Mindig, amikor megtetszik egy lány, szinte imádkozom, hogy ne legyen barátja.. de szinte mindig van.. most beleestem egy lányba, és csak később tudtam meg, hogy van neki. 23 vagyok, és most már totál félek, hogy egyedül maradok..

2015. máj. 21. 20:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
szia üdv a klubban! velem is ez van :/
2015. máj. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%

Azért van nekik barátjuk, mert normálisak. :D

Egyébként vannak még szingli normális csajok, csak nehéz rájuk bukkanni.

2015. máj. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

Jó kérdés, akinek meg nincs, annak meg nem jössz be.

Szarni az egészbe!

2015. máj. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Dehogy maradsz egyedül :D 23 évesen általában még arra mennek a fiúk hogy kiéljék magukat, mielőtt lekötik az életüket.
2015. máj. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De en nem kielni szeretnem magam.. engem az nem erdekel.. en csak egy baratnot szeretnek, akit sosem csalnek meg.. eddig nem is volt meg bnom, es nagyon eros szeretethianyom van.:( nem ertem miert nem lehet mar "szerencsem".. pedig sem csunya, sem csoro, sem bunko nem vagyok..
2015. máj. 21. 20:41
 6/21 anonim ***** válasza:
Ezek szerint én nem vagyok normális :/
2015. máj. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Mert nagyon kevés normális lány van, igény viszont nagy van rájuk, ezért ők válogathatnak a pasik között.
2015. máj. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Akkor szerinted mi a bökkenő veled?
2015. máj. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, mert normális fiú ugyanolyan kevés van, mint normális lány. A korodbeli normális lányok tényleg sok pasiból válogathatnak, de kicsi az esély, hogy elsőre eltalálják a megfelelőt. Nagy részük hamarosan szabad és tapasztaltabb lesz, és már konkrétan tudja, milyen (normális) fiút keres. Ha egy lány foglalt, azért még nem kell vele megszakítani a kapcsolatot. Barátságból is kialakulhat később akármi.
2015. máj. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
13%
Ez van, a jobbakat mindig elviszik, akár a kiárusításban. Vagy választasz egyet a megmaradtakból, vagy egyedül fogsz megdögleni.
2015. máj. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!