Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Huszonéves férfiként hűséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves férfiként hűséges lennél egy lányhoz, akit szeretsz, ha csak 2-3 havonta tudtok találkozni?

Figyelt kérdés

Az adott srác külsőleg és belsőleg is fantasztikus, bárkit megkaphat, eddigi évei alatt számtalan egyéjszakás kalandja és szexkapcsolata volt már.

Most viszont szerelmes.

Hogy bírja ezt a férfi, ha nem szexelhet, pedig a lehetőségei maximálisan meg vannak rá?


2015. jún. 22. 13:03
 1/4 A kérdező kommentje:
*megvannak
2015. jún. 22. 13:03
 2/4 A kérdező kommentje:
Segítsetek légyszi! Én vagyok a lány, és sokszor sajnálom a "barátomat",amiért rám vár, én pedig alig tudok nyújtani neki valamit,mivel nagyon ritkán tudunk csak találkozni.
2015. jún. 22. 16:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Hűséges lennék, de azért legyen egy konkrét jövőkép is.

Például, hogy a nagyon közeli jövőben összeköltözök a lánnyal.

Hülyén hangzik, de az nem motiváció, hogy 2-3 havonta a karjaimba zárhatom, ez túl hosszú idő.

Minden elválás fájdalommal jár és a köztes idő is nehéz, összességében több a rossz mint a jó.

Ehhez nagy kitartóerő kell, hogy túlélje a kapcsolat.

2015. jún. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Na, hogy alakult azóta?
2017. febr. 23. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!