Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, férfiak titeket zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak titeket zavarna ha a lány, nő (aki mondjuk tetszene) nem ugyanolyan származású, de beszéli a ti nyelveteket? Meggátolna ez abban titeket, hogy beleszeressetek ha amúgy tetszik és jól kijöttök?

Figyelt kérdés
Pl. német, angol, szlovák...stb., de abban az országban lakik ahol ti, beszéli a nyelveteket jól, de azért itt ott hibázik, rosszul mond vmit, meg mondjuk hallani kicsit, hogy nem az az anyanyelve ami a tiétek. De amúgy okos, intelligens, kedves, nem csúnya egyáltalán, csinos, humoros és jól kijöttök egymással, szóval kedvelitek egymást és ha mondjuk tetszenétek ennek a nőnek (de ezt ti nem tudnátok), lehetséges, hogy bejönne nektek mint nő és tudnátok úgy nézni rá mint potenciális partnerra, tehát bele tudnátok szeretni így, hogy nem az az anyanyelve ami a tiétek, de beszéli, de azért hibázik is?

2015. júl. 14. 13:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%

reggelente láttam régebben egy orosz lányt aki néha még a szavakat sem tudta, elég jól beszélt magyarul, de volt akcentusa, szerintem aranyos volt :)


22F

2015. júl. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Én lány vagyok, de szerintem elég kevés az olyan ember, akinél ez kizáró ok lenne.
2015. júl. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
61%
Egyáltalán nem zavarna. Nem azért szeretnék bele mert más nemzetiségű vagy fajú. A személyisége az ami döntő fontosságú, nekem legalábbis. Persze az akcentusa és a származása is lehet pluszban vonzó tényező. Erre szokták azt mondani, hogy a szerelem vak (és esetenként hülye is😉).
2015. júl. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Ja és légyszi írjatok kort és nemet is, azt kihagytam. :)

Köszi a választ, ezt jó hallani, hogy aranyosnak láttad, tehát téged ez nem zavart :)

2015. júl. 14. 13:21
 5/19 anonim ***** válasza:
14%

Ismerek egy ukrajnai orosz lányt, aki magyarul tanul, mert az ükapja magyar volt, és egészen "misztikus" életet élt.


A lány egyetemista, biológusnak tanul. Szinte minden témában azonos véleményen vagyunk (a kommunikáció nyelve az angol és a német, illetve néha magyar). Mindketten érzünk vonzódást a másik fél felől, de egyikőnk sem fog tenni semmit. Miért? Mert ő orosz, én meg magyar vagyok.


Tisztában vagyok vele, hogy ebben a vonzalomban benne van az "egzotikum" is, ami idővel elmúlik. Tisztában vagyok azzal is, hogy semmi értelme nem lenne a kapcsolatnak, mivel lehetetlen két egészséges, különböző nemzetiségű személy hosszútávú együttélése, főleg kapcsolati szempontból.

Miért?

Nem működik, mert ahhoz, hogy működjön, valamelyikőnknek tökéletesen fel kellene adja a nemzeti identitását. Ez általános törvény, nem az én törvényem, hanem a természeté. Ha gyerekeink lennének, identitástalan világpolgároknak születnének, VAGY teljes egészében cserben hagynák egyikőnk nemzetét (értsd: ha mondjuk a lány elkezdi magát teljes egészében magyarnak tekinteni/vallani, akkor a gyerekünk is magyarnak fogja tartani magát, és vica versa). Ezáltal valamelyikőnk nemzete mindenképpen elveszít legalább 2 embert (ha csak 1 gyerekkel számolunk).


Saját megfigyelés, hogy az esetek 99%-ában még az egyáltalán NEM nemzeti érzelmű embereknek sem megy az, hogy a hátralévő életében teljes egészében levetkőzze a nemzeti identitását (arról nem is beszélve, hogy ez lehetetlen, több szempontból is, például mert a másik nemzet SOHA nem fogja 100%-ig maguk közül valónak tekinteni).


Tehát egy ilyen kapcsolat halálra van ítélve. Persze, ideig-óráig fenntartható, de aki olyan kapcsolatra (netán ún. "szexkapcsolatra") vágyik, az a mai világ áldozata, és megérdemli a legmélyebb sajnálatomat.


19/F

2015. júl. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%

#4 még mellétenném, hogy azért nem minden nemzetiség jön be...pl az egzotikusabb nők nem...még a szoláriumos csajok is taszítanak, nem jön be a barna bőr...


mondjuk olyan még nem történt, hogy személyisége megnyerő volt és egzotikus lány volt...


de főleg a személyiség a lényeg...ha normális és rendes akkor nincs vele gond :) meg persze vallás, jövőkép, célok........ ezek is közrejátszanak, de ezek nem külföldinél is...

2015. júl. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, jó ezt így hallani (látni), hogy e miatt még van esély. :) Különben szerintem sem kizáró ok, sőt, de sose lehet tudni, hogy kinek mi a fontos és ki hogyan gondolkodik erről, pláne ha nem tudja biztosra eldönteni, hogy tetszik e amúgy annak az illetőnek vagy sem.
2015. júl. 14. 13:27
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nincs ember akit ez zavarna, én azt sem bánnám ha egy szót sem beszélne magyarul.
2015. júl. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
#5 Sarkítva látod a dolgokat. Egy párkapcsolat nem arról szól, hogy mit kell feladni a működéséhez. Ez már így régen rossz. Persze a kulturális különbségekből adódóan lehetnek buktatók, amik próbára teszik a kapcsolatot. De akkor sem adja fel a saját nemzeti identitást senki sem. 29/F
2015. júl. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én az Egyesült Királyságban élek egy ideje, itt ismerkedtem meg a barátommal, akivel angolul beszélünk és egyáltalán nem zavarja, hogy nem beszélek tökéletesen, az akcentusomra meg szinte mindenki azt mondja, hogy aranyos. Szóval hidd el, nem ezen múlik. Néha nem tudom kifejezni magam, olyankor mutogatok és nevetünk egy jót. Engem még senki sem utasított vissza azért, mert nem az az anyanyelvem. 20/L
2015. júl. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!