Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, férfiak titeket zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak titeket zavarna ha a lány, nő (aki mondjuk tetszene) nem ugyanolyan származású, de beszéli a ti nyelveteket? Meggátolna ez abban titeket, hogy beleszeressetek ha amúgy tetszik és jól kijöttök?

Figyelt kérdés
Pl. német, angol, szlovák...stb., de abban az országban lakik ahol ti, beszéli a nyelveteket jól, de azért itt ott hibázik, rosszul mond vmit, meg mondjuk hallani kicsit, hogy nem az az anyanyelve ami a tiétek. De amúgy okos, intelligens, kedves, nem csúnya egyáltalán, csinos, humoros és jól kijöttök egymással, szóval kedvelitek egymást és ha mondjuk tetszenétek ennek a nőnek (de ezt ti nem tudnátok), lehetséges, hogy bejönne nektek mint nő és tudnátok úgy nézni rá mint potenciális partnerra, tehát bele tudnátok szeretni így, hogy nem az az anyanyelve ami a tiétek, de beszéli, de azért hibázik is?

2015. júl. 14. 13:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
95%
#5 Úgy baromság, ahogy van amit írtál. Én is orosz vagyok, tudom mit beszélek. Amit te leírtál az kifogás..kifogás...és kifogás. Több tucat ellenpélda jutott eszembe kb. 30 mp. leforgása alatt. Neked egy. Neked nem megy. De ez tőled függetlenül működik, a környezetemben rengeteg ilyen házasság van. És merem állítani, hogy ez nagyon jó, hasznos. Ahány nyelvet tudsz, annyi ember vagy.
2015. júl. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

Cradle of Filth,


Először is, gratulálok a névválasztáshoz. Akár ennél a pontnál meg is állhatnék, és befejezhetném ezt a gondolatot, hiszen számomra mindent megválaszol. :)


7 kapcsolatot láttam brutálisan - brutálisan! - tönkremenni pusztán azért, mert más különböző nemzetiségű felek alkották. Ha valaki nem érzi át a nemzeti vér, közvélemény és psziché tisztaságának fontosságát, annak egyszerűen nincsen mit mondanom. Vannak dolgok, amiket vagy megért az ember mindenféle magyarázat nélkül azonnal, vagy soha nem fogja megérteni azt.


A szíve mélyén mindenki tudja, hogy egy kevert nemzetiségű kapcsolat nem az "ideális", nem a nagykönyvben megírt "idill", ezért is van itt ez a kérdés. Mindenki tudja, hogy nem normális, nem természetes, és sejtitek azt is, hogy nem igazán működik. Ismét, ezért van itt ez a kérdés (és még sok száz/ezer másik szerte az interneten).


A mai kor torzságát bizonyítja itt sok ember válasza, akiknek "semmi problémát" nem okozna keverni a vérét egy idegennel. Ennek ellenére az, hogy valami elterjedt és megszokott, még nem lesz normális és természetes (akik ezeket a kijelentéseket tették az előbb, valószínűleg nem igazán érzik az e négy szó közti HATALMAS különbségeket). Éppen úgy, ahogy a kokain és a heroin mellett bizony a koffein, a cukor(!), és az alkohol is drog. Mi mégis a különbség? Az, hogy az egyiket a társadalom 90%-a minden reggel beveszi.

2015. júl. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek :)

5. hát nem tudom, részben lehet igazad, lehetnek problémák e miatt ha mind a kettőtöknek annyira fontos a származás, meg ha mégis akkor is lehetnek erről később viták, de ha szeretitek egymást akkor valószínű ennek nem kellene problémának lenni, nem tudom igazából nem kerültem még bele komolyan ilyen helyzetbe. De olyat láttam már, hogy nemrég egy magyar fiú elvett feleségül egy orosz lányt a környezetemből, de ők mind a ketten kint tanultak valahol és angolul komunikálnak egymással. :)

Itt én vagyok a lány, szlovákiai magyar vagyok, az anyanyelvem magyar, magyar iskolába jártam, most főiskolára járok egy szlovák egyetemre, nehéz volt főleg az elején megszokni a környezetet is, meg hogy mindent szlovákul kell tanulni, de felkapaszkodtam és nagyon jó eredményeim vannak. Úgy hozta a sors, hogy egy fiatal PhD hallgatóhoz kerültem a diplomamunkám miatt, ő segít nekem, megtetszett, szimpatikus volt első pillanattól és úgy tűnt én is neki. Tudok szlovákul, de mint mindenki az anyanyelvén beszél a legtökéletesebben, így hibázok is, de nem szól meg érte, nem mond ezért semmit, sokat nevetünk, az biztos, hogy kedvel, ahogy én is őt, de valahol mindig eszembe jut, hogy áh minek kellenék neki pont én, egy magyar lány, aki azért hibázik is ha beszél. Meg ő amúgy is udvarias nyílt másokkal is, így nem igazán tudom eldönteni, hogy a vonzalom kölcsönös e, bár sokszor mintha láttam volna a jeleket, de aztán azt gondolom csak bemesélem magamnak.

2015. júl. 14. 14:01
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

hát a magyar-szlovák viszony eléggé feszült történelmi okokból...elég sok a magyarokat gyűlölő a környező országokban, hisz a saját hazánkkal vagyunk határosak...


szóval még ha a fiú rendes kedves is, talán a szülei/nagyszülei nagyon nagy hisztit művelhetnek le emiatt...szóval te jobb ha erre is felkészülsz...

2015. júl. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, ha jobban szétnézek a közeli-távoli ismerősi körömben, kapásból hat olyan férfit tudnék mondani, akiknek nem magyar a barátnője/élettársa/felesége. Van olyan férfi, aki mongol lányt vett el, a másik több éve barátja egy szintén mongol lánynak, aztán van másik két srác, akiknek angol barátnőjük van, aztán van egy szerb feleséggel és egy francia élettárssal rendelkező ismerősöm is. Valamennyien hosszú évek óta együtt vannak. Egyetlenegy dolgon múlik a kapcsolatuk, mégpedig azon, hogy mennyire alkalmazkodóképesek, mennyire toleránsak. Nekik bejött.
2015. júl. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

meg persze olyan házasságokról is tudok, ahol az egyik fél magyar a másik szlovák, de mégis valahogy nehezen hiszem el, hogy majd pont én tetszenék neki...

persze tudom az a viszony kényes téma, de az is csak a politikusok miatt van inkább, aki intelligens, jól nevelt annak semmi baja a másikkal, de hát kivételek nagyon sok van...

mondjuk a fiú környezetében sok a magyar (az egész városban ahol lakik), meg a legutóbb kérdezgetett is a magyar nyelvről, hogy ezt ezt tudja, hogy hogy van, meg hogy akkor most könnyebb e mint a szlovák, pár szót ő is tud, meg, hogy sok ismerőse van, akik gyakrabban beszélnek magyarul, ha úgy van, hogy olyan környezetben vannak gondolom

2015. júl. 14. 14:19
 17/19 anonim ***** válasza:

#12 A nevet az egyik kedvenc zenekarom után vettem fel. Mivel nem személyeskedtem veled és ezek után sem szándékozom, nem veszem magamra. Szeretném, ha te sem tennéd a továbbiakban.


Nyilván vannak olyan kulturális és vallási különbségek amik nehezen vagy egyáltalán nem hidalhatóak át, ez igaz. A vérkeveredésről meg csak annyit, hogy a boci botozás a természetellenes, nem pedig az emberek közti keveredés. Gondolj csak a történelmünkre. Hány ember állíthatná magáról, hogy tisztavérű magyar? Ki az akinek nincs a felmenői között egyetlen más nemzetiségű ős sem? Szerintem az a legjobb, ha a személyisége alapján ítélünk meg valakit, nem pedig a származása alapján. Így ismereheted meg az embert. Igen minden tapasztalatnak van valóság alapja, legyen az jó vagy rossz. De az általánosítás az ember egyik legnagyobb hibája. Én is elvétem ezt a hibát ugyan úgy, ahogy bárki más is. Viszont párkapcsolatot egy egyénnel, egy érző és lélegző személyiséggel alakítasz ki. Nem pedig egy nemzettel. Ez pedig nagy különbség. Nem igazán mi szabályozzuk mikor, kibe, miért és mennyire szeretünk bele. Ellen is lehet állni, ha valaki úgy akarja. Az viszont, hogy működik-e a kapcsolat vagy sem, csak és kizárólag azon a két emberen múlik, akik egymásba szerettek. Ők érzik, hogy képesek-e minden nehézség ellenére kitartani egymás mellet, felvállalva az esetleges különbözőségeket.

2015. júl. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Román férfival élek egy éve, imádom, annyira összeillünk mint még senkivel soha az életemben, de a családomban még így egy év után is mennek a stírölések, meg a nagy magyar hozásólások, leszólások, cirkuszok...hát ez van. Mindig kérdezem anyámat (aki a legnagyobb ellenlábasunk), hogy mit tehetne a párom trianonért? :) hát ez van
2015. aug. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Ja igen és történelem tanár vagyok, ez még azért megfűszerezi a dolgokat. Tekintve, hogy a románok máshogy tanulják a történelmet, mint mi :) És visszatérve a kérdésre az inkább zavarna, ha a párom csúnyán beszél, hazudós, vagy szimplán csak életképtelen. :)
2015. aug. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!