Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Edzőterembe tetszik egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Edzőterembe tetszik egy fiú nagyon! Nem rég óta, de tetszett a viselkedése, most már nem tudom érdeklem-e. Oda menni nem fogok nyilván hozzá, de annyira jó lenne vele egyszer beszélgetni. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Na, úgy kezdődött az egész dolog, hogy nekem ez a fiú fel sem tűnt mindaddig míg be nem követett instagrammon. Nem követtem vissza körülbelül 3-4 nap után le vette a követését. Ez feltűnt, s másnaptól mindennap találkoztunk a terembe, de éreztem hogy néz amikor rá néztem elkapta a tekintetét mindig. Sőt volt olyan amikor odamentem hozzájuk a haverjával megkérdezni valamit, és ő nem nézett rám minden merre nézett. Hátat fordított nekem mindig. Ez nekem feltűnt és elkezdett érdekelni.. de hogy miért.. nem tudom. Aztán találkoztunk egyszer egy buliba ott hátra néztem ő jött a haverjaival és nézett elfordultam aztán újra rá és akkor is nézett. Kicsit Bátorságot kaptam rá két napra be követtem instán, és aztán ő vissza. De onnantól kezdve már mintha nem is ő lenne. Rám köszön, nem kapja el a tekintetét sőt kicsit nagyképűen jön megy elöttem (ami nem tetszik) Ma pedig terem közepén edzett de ott is nyitva volt az ajtó és kitudott volna menni "telefonálni" de én elől ültem és előre jött a mellettem lévő ajtóhoz. Tudom hogy ezek semmi jelek meg semmiségek de ugy néha jót érzek vele kapcsolatba néha pedig azt gondolom jaj lehet egy vagyok a sok közül számára. Hogyan derítsem ki hogy érdeklem ugy h ne kelljen oda mennem vagy tennem magam előtte?
2015. júl. 16. 00:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán beszélgess vele valami edzés témát, egyértelmű, hogy bátortalan, nem mert nyitni :)
2015. júl. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írtam privátot, kérdeztem a korod, ott beszéljük meg, mert szerintem tudok segíteni.
2015. júl. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez olyan mintha egy gyerek irta volna.
2015. júl. 16. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom, itt látszik meg, hogy a mai fiatalok az internet miatt mennyire nem tudnak élőben ismerkedni, kommunikálni. Minden csak azon a nyomorék facebookon és instagrammon megy, de hogy élőben beszélgessetek, az már nehezetekre esik. Hova jutott a világ. Hagyd a netet és élőben menj oda hozzá, ha valóban érdekel, akkor kezdeményezz beszélgetést.

Egyébként a srácból csak egy dolog hiányzik: a férfiasság ja és persze a golyói!

2015. júl. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!