Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Választanátok ilyen lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Választanátok ilyen lányt barátnőnek?

Figyelt kérdés

Pozitívumok:

-szép

-kedves

-odaadó

-szerény

-gyakori és változatos vele a szex

-kifejezetten jól főz

-kreatív

-művelt


Negatívumok:

-nem követi a divatot (csak szoknyát hord pl)

-nem kifejezetten okos (de nem buta, átlagos)

-nem egy modern csaj, inkább olyan klasszikus nő

-kicsit ügyetlen

-ráérősen, komótosan csinálja a dolgokat



2015. júl. 24. 13:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Őszintén? Nem tudom... Néhány szóból olyan vagy, akire amúgy azt mondanám, hogy én ilyet keresek, de mostanában el vagyok veszve, nem tudom, mit tennék, ha szembe jönne velem egy ilyen lány... Nem tudom, rá lenne-e szükségem. Ha rendben lennék, minden bizonnyal, de így...


23/F

2015. júl. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ha nagy mellei vannak, akkor igen:)
2015. júl. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"-nem egy modern csaj, inkább olyan klasszikus nő "


Ez mit jelent neked? Hány éves vagy?


Különben oké a dolog. A negatívumok javíthatóak

2015. júl. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Girgoy ***** válasza:

Kedves Kérdező és válaszolók! Én azért elvégeznék egy kísérletet. Ugyanezt a listát tedd fel, de hagyd ki belőle azt az egyetlenegyet, hogy "gyakori és változatos vele a szex". Az eredmény szerintem érdekes lenne.


Szerintem mindenki nyámogna, hogy nem tudom, attól függ, meg ennyiből nem lehet megállapítani, stb. De ha itt van a csali, akkor mindenki: hű de jó, persze, jöhet! Ezen szerintem érdekes elgondolkodni...


Szóval, Kérdező, én amondó vagyok: jöjjél magaddal tisztába, ami jó benned, azt használd, ami kevésbé jó, azt fejleszd, de ha azzal akarod magad eladni, hoyg jó veled a szex, akkor valszeg főleg olyanok érdeklődését kelted fel, akik nem nagyon akarnak ennél jobban megismerni. Ez persze kritika az átlag mai fiúkról is. De ha nem hiszel nekem, várj 1-2 hónapot és rakd fel a lsitát az ominózus pont nélkül...

2015. júl. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
2015. júl. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Senkinek nem akartam az érdeklődését felkelteni, vagy eladni magam, hiszen nem itt szeretnék ismerkedni. Általánosságban tettem fel ezt a kérdést, és ugy éreztem, hogy ezt is bele kell foglalnom, hiszen a szexualitás fontos része a kapcsolatnak, mindemellett önmagában nem meghatározó. De a tanácsot köszönöm
2015. júl. 24. 14:44
 17/19 anonim ***** válasza:
Igen,nagyon tudnám értékelni.Nálam nagyjából ilyen az ideális nő.Amit pozitívumnak írtál az a lényeg egy nőben,amit negatívumnak az meg tulajdonképpen hanyagolható,nem is negatívum.
2015. júl. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. júl. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A ráérősen, komótosan csinálja a dolgokat, számomra inkább pozitív. Azt jelenti, hogy nem hiperaktív, nőknél ez csak előny.
2015. júl. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!