Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mire véljem e furcsa viselkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem e furcsa viselkedést? 21L

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú,ki tetszik nagyon nekem,ráadásul nincs barátnője, nekem van barátom,amit ő is tud,mert látott már vele.Jelezgetek én felé,de semmi nem történik,ha független lennék,lenne esélyem,vagy mi van ilyenkor?
2015. okt. 14. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Fodet ra!
2015. okt. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Ja nem. Inkabb rad. De kva sokat
2015. okt. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez cseppet sem furcsa viselkedés. Attól még hogy te jelezgetsz felé attól még nem jelenti azt hogy mondjuk te bejössz neki és ha be is jössz neki az is lehet hogy az ő értékrendjébe nem fér bele az hogy rámozduljon olyasvalakire aki már foglalt.
2015. okt. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

", nekem van barátom,amit ő is tud,mert látott már vele.Jelezgetek én felé"


Nagyon undorítóan hatott, amikor velem csinálta ezt egy lány. Vagy őszintének veszi a jeleket, ebben az esetben ultraribi vagy amiért pasi mellett jelezgetsz, vagy csak hülyítésnek. Nem is tudom, hogy gondoljátok az ilyent ti lányok!

2015. okt. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"megkurvút"
2015. okt. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mivel tudja, hogy van barátod és te ennek ellenére jelezgetsz felé, valószínűleg nem kellesz neki, mert sejti, hogy ő is beleeshet majd abba, amibe a jelenlegi párod van!
2015. okt. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!