Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha alakul valami egy sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha alakul valami egy sráccal, akkor miért van a nyomomban az exem, ha neki is alakul?

Figyelt kérdés

2 év után 2 hónapja szakított, mert nem szerelmes, de azóta is rengetegszer éreztem, hogy megbánta, de ha nem, akkor is félreérthető jeleket küld. Tegnap egy buliban alakult valami egy sráccal, de az exem állandóan követett így vége lett a dolognak mielőtt elkezdődhetett volna. Buli után még fel is hívott magához csak úgy és felajánlotta, hogy ott aludhatok. De közben neki is alakul valami, ezért 2 hete már szinte nem is keres. Most mi van ilyenkor? Más a viselkedése és amit mond.


25/n ő 29/f


2015. nov. 8. 18:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem ő mondta hogy alakul neki. rájöttem magamtól
2015. nov. 8. 18:23
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt miért nem az exedtől kérdezed? Ha zavar, akkor állj elé, és beszéld meg vele. Mond meg neki, hogy hagyja ez abba, mert zavar téged, és kopjon le.
2015. nov. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De szerinted miért csinálja ezt?
2015. nov. 8. 19:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, különbözőek vagyunk. Lehet nem engedett el téged. Van ilyen, hogy aki szakít, annak nem megy 100%-ban az elengedés. Még mindig újra lehet kezdeni.
2015. nov. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!