Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy 15 évesbe....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy 15 évesbe. Nagyon beteges? Mit csináljak, hogy elmúljon ez?

Figyelt kérdés

Én 18 éves lány vagyok, jövő szeptembertől egyetemista.

Régóta ismerem, mert az apám az ő családjának az ügyvédje, az anyukáink is jóban vannak. De különösebben nem voltunk jóban, köszöntünk egymásnak és ennyi.

Aztán volt a gólyatábor, ahol az én szobámba került és nagyon jól elvoltunk, a többi pedig jött magától...


Igazából attól, mert én vagyok az idősebb, még ő a tapasztaltabb, mert míg én vele csókolóztam először, ő több lánnyal is lefeküdt már (igen, ez biztos, nem ő találta ki). Nem nyilvános, csak titokban találkozunk, de én így is kezdek belezúgni...


2015. dec. 1. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon aranyos történet.Kicsit együtt lesztek,elveszi a szüzességed,aztán majd elválnak útjaitok,de ebben nincs semmi rossz.

Ő is szerelmes beléd?

2015. dec. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És elárulnád, hogy hogyan kerülhetett a te szobádba gólyatáborban? Hogy érted ezt? Te voltál annak a szobának a felügyelője? Csak erre tudok gondolni. Mert másképp mit keresnél egy gólyatáborban, ha nem főgólya vagy. Akkor mindketten koleszosok vagytok gondolom. Nem világos ez. Dugtatok is? Ha igen, miből gondolod, hogy neki mások is megvoltak? Lehet, hogy csak hazudik, attól függetlenül ha nem volt amatőr. Érdekes egy sztori, kicsit sántít itt-ott. És miért kell ügyvéd a családnak?
2015. dec. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Már lefeküdtünk pár hete.


Úgy került az én szobámba, hogy én és egy barátnőm voltunk egy szobának a felelősei, ez kb. 5-6 gyereket jelentett ott, ahol voltunk (Budapesten kívül egy táborszerűség, külön faházakkal).

Hogyhogy mit kerestem ott? Írtam, hogy végzős vagyok.

A giminkben az a hagyomány, hogy a nyár utolsó hetében van a gólyatábor, ami 2-3 napos, Budapesten kívül, ahol ott van az összes végzős és a leendő 9.-esek.

Ez ilyen szívatós, bulizós rész.

Akkor még nem volt semmi, csak később kezdődött.


Hogyhogy minek kell nekik ügyvéd? :D

Ezt nem értem.

2015. dec. 1. 21:03
 4/4 opened paradise ***** válasza:
Hol itt a problem?
2015. dec. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!