Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kérdezzek erre rá a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzek erre rá a barátomnál?

Figyelt kérdés

Pár hét és öt éve leszünk együtt. Hogy kérdezzek rá, hogy komolyan gondolja-e velem? Nem szeretném csak így ezt a kérdést oda "bökni"..

Köszönöm előre is az értelmes válaszokat!

L20,F21


2015. dec. 5. 13:48
1 2
 1/11 RRR ***** válasza:

hmmm

te ezt nem érzed magadban??

mert akkor baj van szerintem

2015. dec. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De, érzem, de azért mégis hallani szeretném :)
2015. dec. 5. 13:53
 3/11 anonim válasza:
szerintem ez nem is kérdés, hogy komolyan gondolja veled. az 5 év a bizonyíték rá 😉
2015. dec. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Régebben már mondta.. mostanában nem igazán jött fel ez a téma, igaz, már régóta együtt vagyunk, ez jelenthet valamit, de azért jó lenne hallani Tőle :)
2015. dec. 5. 13:55
 5/11 anonim válasza:
csináljatok valami közös, romantikus programot 😊 úgy már adni fogja magát, hogy ezt meg tudd kérdezni
2015. dec. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam már egyre, de sajnos eddig még nem tudtuk megvalósítani. :/
2015. dec. 5. 14:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Hozd fel a témát, pl 'drágám van kedved eljönni wellness-ezni?"
2015. dec. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És miből menjünk el welnessezni, ha nincs pénzünk? Egy otthoni, ingyenes randit találtam ki :)
2015. dec. 5. 15:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne egy pont jó pillanatban ezt megkérdezni? Jelezned kellene hogy neked ő nagyon fontos, erre nyilván válaszolni fog,ekkor mondanám neki hogy mennyire jólesik ezt hallani a szájából, ha értelmes leesik neki a tantusz...és a probléma megoldva.
2015. dec. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. dec. 6. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!