Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hány éves korotokban jutottato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korotokban jutottatok el arra a pontra, hogy most már az igazit szeretnétek megismerni, azt, akivel leélitek az életeteket?

Figyelt kérdés
Férfiak vagy nők vagytok? :)
2015. dec. 9. 18:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én soha sem álltam úgy hozzá, hogy akivel összejövök, azzal egyszer szétválok. 4 éve vagyok az első barátommal és nem szeretnénk szétmenni semmi miatt. 20
2015. dec. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31/F
2015. dec. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mindig is az igazit kerestem, de sajnos mindig bebizonyították, hogy eddig nem találtam meg.

Nem baj, elég kitartó típus vagyok szóval tudok még keresni. :)


23 éves vagyok, és csak 1 férfi vagyok. :D

2015. dec. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

18-19 évesen volt egy ilyen időszakom, amikor csak jobbra balra akartam d****, aztán ennek hamar vége lett.


Ezután eljutottam arra a pontra, hogy több komolytalan kapcsolatnak nincs értelme, mert csak felesleges idő+ energia pazarlás az egész.


23/F


23/F

2015. dec. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hülyén hangzik majd de 15 évesen. Akkor meg is ismertem az igazit, azóta ia vele vagyok.

19/L

2015. dec. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én mindig is az igazit kerestem, mert úgy gondoltam, hogy egy kapcsolat is csak vele lehet az "igazi" :)


Volt néhány próbálkozás és fájó szakítás. Szóval úgy tűnik még nem sikerült megtalálni :|

F

2015. dec. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Már így kezdtem. Más kérdés, hogy nem jött össze még, de nem akartam mást sose.


24/F

2015. dec. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én mindig is úgy voltam vele,hogy akivel összejövök vele komolyan tervezek,gondolkozom,csak idáig sose jött össze.

2015. dec. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mindig úgy álltam hozzá, de nem foglalkozom azzal, hogy húúú váóóó az igazi jujj...


Nem.

Megismerkedünk és vagy működik vagy nem.

2015. dec. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én mindig azt reméltem, hogy majd tizenévesen megismerem a nagy őt, elveszítem vele a szüzességem, és idővel ő lesz a férjem. Aztán rá kellett jönnöm, hogy talán a mesében és a szappanoperákban így van, de az életben sokkal ritkábban alakulnak ennyire jól és könnyen a dolgok.


19 éves koromtól voltak kapcsolataim, de többnyire magányos voltam.


5 évig tartott, mire 24 évesen olyan férfit találtam akiben minden megvolt amit én egy férfiban kerestem, szerelmes lettem, ő is , és le sem lépett miután AZ megvolt. Házasság lett belőle 1,5 év kapcsolat után. :)


Szóval soha nem volt célom, hogy ágyból ágyba ugráljak, és kiélés címén széttegyem a lábam a fél városnak. Egyszerűen nem volt szerencsém, és nem sikerült megtalálni az igazit rögtön. Idő közben pedig akadtak kapcsolatok, még ha rövidebbek is, illetve magányosságból elkövettem pár hülyeséget, de ez van. Utólag azt mondom, minden szenvedés megérte.:)


29/N

2015. dec. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!