Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Titkolózik, de azt áűllkítja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkolózik, de azt áűllkítja nem csal meg?! A facebookját is levédte.

Figyelt kérdés
A párom akivel együtt élek több hónapja teljesen megváltozott. Itthon ha leül a számítógép elé akkor én nem ülhetek le mellé, nem nézhetem amit csinál. Ezt kb 2-3 hete csinálja, arra hivatkozva, hogy ne legyek már olyan mint egy pióca. Ha ide ülök felkapja a vizet és összeveszik velem. Már a facebookja is le van védve átírta a jelszavát. Egyelőre nem szólok, várom, hogy mi történik úgy gondolom, lehet kíváncsi rá, hogy vajon nyomozok-e utána? Megcsalni még nem csalt meg sose, veszélyét se éreztem, bár szem előtt szoktam tartani ez tény, mert annó én baromi könnyen levettem a lábáról ismerem milyen is tud lenni ha akar valakit. Épp ezért félsz az van bennem. a facebookján nem értem minek írta át a jelszót de gondolom fél, hogy bele nézek de ha nem csal meg miért fél? enyémet tudja nem bánom ha nézegeti. ő ha bele néztem máskor leüvöltött, hogy mi jogon nézegetem. igaz akkor még semmi gyanús nem volt benne. Úgy érzem nem szeret már, hanem mást akar keresni? nem tudom de ha kérdezem akkor azt mondja szeret és nem keres mást felejtsem el a rémeket. de akkor minek titkolja a facebookot, emailt? telefonja is le van védve? szerintetek tényleg a személyes dolgai miatt vagy más oka van?
2016. jan. 6. 08:44
 1/5 A kérdező kommentje:
állítja*
2016. jan. 6. 08:44
 2/5 A kérdező kommentje:
ja és 23/L a barátnőm
2016. jan. 6. 08:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Három éve vagyok együtt a barátommal mégse tudtam soha a jelszavát Facebookhoz, se semmihez ami az övé, és sose bámulom, hogy mit csinál a gépén, mégse gondoltam rá soha, hogy akkor most megcsal. Lehet épp a barátnőjével beszélget arról, hogy milyen irritáló tudsz lenni amikor nyomozol, és most épp együtt utálnak a következő két órában, te meg megzavarod. Én is beszélgetek néha barátnőmmel olyan témákról aminek semmi köze pasikhoz, mégse osztanám meg vele. Viszont ha neki állna ellenőrizgetni gyorsan menekülőre fognám a dolgot...

24L

2016. jan. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem is idegesítene, ha a pasim mellém akarna ülni mikor gépezek. Nem más pasikkal dumálok és nem csalnám meg sosem, de olyan dolgokat szoktam nézni, amiket ő nem ért meg és tudom, hogy csak cikizne, meg szörnyülködne. Eléggé elvont vagyok ezen a téren, ezt az oldalamat ő nem ismeri és nem is akarom, hogy megismerje. Neki is van egy olyan gondolkodása, amit én nem szeretek és nem is érdekel, de nem veszekszem emiatt, ő is és én is attól vagyunk önmagunk, ahogyan felépít, kitölti a szellemiségünket a saját kis dolgaink.

Kevés idegesítőbb dolog van annál, amikor az ember nyakán lóg valaki.


Viszont itt meg kell kérdeznem, hogy ő hogy viselkedik? Sok olyat hallottam már, hogy a pasinak semmit nem lehetett csinálni, a csaj meg eljárkált mindenfelé, meg férfiakkal haverkodott. Eközben a pasi maradjon otthon, ne beszéljen senkivel, mert a csaj kiveri a hisztit.

És fordítva is előfordul.


23/l

2016. jan. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Shaddark ***** válasza:

Függetlenül attól hogy megcsal-e vagy nem, a magánszféráját nem kellene elvenned a párodtól.

Ha nem bízol benne akkor gondold át, érdemes-e folytatni ezt a kapcsolatot.

De aki meg akar csalni arra hiába kötsz csengőt, kémkedsz utána, zárod kalitkába. Ettől csak neki lesz rosz élete és közérzete. És ha nem érzi jól magát melletted akkor biztosan keres mást előbb-utóbb, mert az emberek jobbára a mellett szeretnek lenni akive és aki mellett kellemesen, jól, ne adj isten boldogan érzik magukat.

Ha a bizalom hiánnyal elveszed a boldogság lehetőségét a kapcsolattól akkor eleve bukásra lesz ítélve az. Értelme sincs folytatni...

2016. jan. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!