Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, meg tudnátok bocsátan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, meg tudnátok bocsátani ha egy nő kevesebbnek hazudná magát a koránál?

Figyelt kérdés
Az első randin megtudtam , hogy a férfi 33 éves, én meg 34-nek mondtam magam pedig 39 vagyok... Összejöttünk, azóta is jó minden, jól érezzük magunkat együtt, kezdek szerelmes lenni... Már régóta el akarom mondani neki az igazat, de azt nem akarom, hogy szakítson velem...Mit tehetnék ?

2016. febr. 11. 14:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
63%

Ezt már az elején elb..sztad. Hazugsággal kezdeni egy új kapcsolatot? Normális vagy?

39 éves létedre eléggé éretlenül gondolkodsz. Mondd meg neki az igazat és reméljük, hogy nem hagy ott téged.

2016. febr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Nem számít a kor. Csak a materialista, tudatlan emberek ragadnak le ilyesmin.
2016. febr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem örülnék neki, de sokkal könnyebben fogadnám a hírt az érintettől őszintén, mintha valahogy kiderülne.

Mondjuk benne vagy a korban, ha családot akarsz akkor nincs túl sok időd várni az igazira....ez lehet intő jel számára.

Jobb tiszta vizet önteni a pohárba és akkor legalább nyugodt lelkiismerettel fogsz a szemébe nézni.

38F

2016. febr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 opened paradise ***** válasza:
100%

Eddig mindenki ezt tette...

És nem is a kor a baj,hanem a hazugság. Az eltör valamit,ha nem időben mondod el,hanem mondjuk csak kiderül. Minnél előbb mondd el

2016. febr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben számíthat a kor a gyerek szülés miatt,de megértem,hogy miért csináltad.Ha másról nem hazudtál neki talán fel tudja dolgozni ezt a infót,de sok múlik az időzítésen és azon,hogy mennyire szeret téged.

Mindenképpen el kell mondanod,ne halogasd sokáig.

2016. febr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
A hazugság a legalatomosabb dolog,ha èrdekes szemèlyisègnek tart akor is megakart volna ismerni ha megmondod az igazi korodat.
2016. febr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy elszúrtam...
2016. febr. 11. 15:39
 8/26 anonim ***** válasza:
12%

Itt már nem tehetsz semmit, max azt, hogy bevallod.


A helyében én mondjuk elhagynálak, mert 39 év az már túl van azon, hogy egy nőtől gyereket akarjak (míg a 34 még épp elmenne).

2016. febr. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
#8 Ès honnan tudod, hogy ő gyereket akart ??..
2016. febr. 11. 15:51
 10/26 anonim ***** válasza:
ne mondd el neki.ha együtt maradtok idővel úgyis kiderül, ha meg nem, minek ?
2016. febr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!