Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges beleszeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges beleszeretni valakibe, akit csak látásból ismerünk?

Figyelt kérdés
2016. márc. 23. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hát, rám vonatkozik az a fajta "első látásra szerelem"
2016. márc. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Eddig csak azt mertem volna max. mondani, hogy tetszik, bejön, szimpatikus... De tegnap álmomban a mamámnak azt mondtam, hogy szeretem. És azóta is ezen gondolkodok.
2016. márc. 23. 17:17
 3/10 anonim ***** válasza:
A páromnál is szerelem első látásra volt, irányomban, de mi beszélgettünk utána.
2016. márc. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagy baromság. Maximum tetszik külsőre, esetleg a gesztusai. Aztán szépen körítesz hozzá egy nem létező ideált, ami csak ritka esetben egyezik a valósággal. A sok hülye ezt gondolja szerelemnek.
2016. márc. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nálam első látásra pont az volt, hogy mindenki azt mondta, hogy döglenek utána a nők, én meg csak néztem, hogy WTF? xD Aztán mégis...
2016. márc. 23. 17:23
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
attól hogy nem egyezik a valósággal attól az még szerelem.
2016. márc. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
ácsi kérdező, úgy érted hogy rá nézel egy képre ami róla készült és úgy szerelmes leszel? mert abban nem hiszek. Az, hogy ha látod őt élőben, akkor viszont létezik első látásra szerelem. legalábbis nálam
2016. márc. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én bár figyelem őt, és találgatok... nem magyarázok bele semmit, nem aggatok rá olyan tulajdonságokat, amiket én szeretnék, de semmi nem utal rá... Elismerem, hogy nem ismerem. Most mégis elkezdtem hezitálni, pedig eddig pont ezért csak ilyesmiket mondtam, hogy tetszik...
2016. márc. 23. 17:30
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan képek alapján mondtam azt, hogy helyes? Ő?? Wtf? Aztán megláttam a gesztusait, a mimikáját, és valami beindult. De még nem beszéltünk.
2016. márc. 23. 17:33
 10/10 anonim ***** válasza:
26%
Lányként, nőként igen, mert nekik csak a külső számít.
2016. márc. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!