Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagy szikra és láng nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy szikra és láng nélkül lehet boldog egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Randizgatok valakivel. Nagyon aranyos Nagyon jó vele lenni nagyon jó beszélgetni vele és nagyon szimpatikus, viszont az a nagy láng vágy szikra nincs
2016. márc. 25. 11:00
 1/5 A harmadik szem ***** válasza:

Igen.

Ha valaki szerelemből belemegy egy kapcsolatba, akkor amikor a szerelem el kezd elmúlni, szépen lassan "ellaposodik" az egész, mert a szerelmen kívül nincs más ami köt a másikhoz. A ti esetetekben, pedig pont, hogy a szimpátia az ami meg van, és nem a szerelem, azaz nem lesz minek elmúlnia.

2016. márc. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges. Az is előfordul, hogy a szikra később jön. Nekem is kis idő után jött a szikra mostani párom iránt, miután összejöttünk.

Viszont volt olyan párom, aki mellett egyáltalán nem volt ez meg. Ennek ellenére jól megvoltunk, csak idővel kiderült, hogy nagyon ellentétesen gondolkodunk sok fontos dologban. Békésen lezártuk a dolgot, és barátok lettünk.

2016. márc. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen,mert ez kizárólag a kettőtök értékrendjétől függ. Van olyan ember aki nem működik szerelem és szex nélkül, de olyan is van akinél sokkal fontosabb a közös hobbi,minthogy mikor fekszik le a párjával.

38F

2016. márc. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Attól függ, hogy láng és szikra alatt mit értesz. Azt, ami a köztudatban él (rózsaszín köd), vagy azt, amit már kitapasztaltál, hogy személy szerint neked mi a fontos. Számomra a szikra bohóckodást jelent, hogy a humorérzékünk passzol, tudom, hogy nekem ez a legfontosabb. Ha ez nem lenne meg az első perctől fogva, akkor nem hiszem, hogy lenne jövője.
2016. márc. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hány éves vagy? Én hasonló cipőben járok. Volt szikrázos szerelem az életemben, de mindig rosszul jártam, csalódtam. Most én is szikra nélküli kapcsolatban vagyok már egy éve egy nagyon rendes, normális fickoval, bizom benne, tudom h odáig van értem, és ő soha nem dobna ki. Szóval ha nem akarsz minden áron megtört szívű lenni(én már tudom milyen), akkor nyugodtan hagyd a szikrát a fenében...!
2016. jún. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!