Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni, ha barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha barátnője van a srácnak, de mégis tetszek neki?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátom,aki nekem mindig is tetszett. De nem csinaltam soha semmit. Most viszont észrevettem, hogy neki is nagyon elkezdtem. És egy másik barátjának pedig konkrétan ki is mondta, hogy nagyon bejövök neki és hogy fontos vagyok neki. Na marmost egy a bökkenő, hogy mindekozben van barátnője, akivel mar eleg regen egyutt vannak. Persze szar a kapcsolat, a barátnője nem is foglalkozik vele. Mit csináljak, ha szeretném, hogy össze Jöjjön a sráccal, de nem akarok semmi olyat tenni, ami tisztességtelen?
2016. ápr. 1. 19:15
 1/4 VirágésBence ***** válasza:
Mondd a srác szemébe, hogy szakítson a lánnyal. Igazából nem tudsz semmit tenni, vagy megvárod míg szakít, vagy tovább lépsz.
2016. ápr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tisztázni, hogy valóban elég erősek és elég kölcsönösek- e az érzelmek egy kapcsolathoz.

Tisztázni, hogy monogám-e vagy sem, utóbbi esetben képes lenne-e felvállalni két barátnőt, és a régebbi barátnő is ezt a helyzetet.

Tisztázni, hogy mik a közös terveik a régi barátnővel.

2016. ápr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És szerelmes vagy belé?
2016. ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen 😊
2016. ápr. 1. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!