Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők ti változtatnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti változtatnátok a viselkedéseteken, ha a randipartneretek megvastagodna?

Figyelt kérdés
Két nővel volt komoly ismerkedésem, de az egyikkel jobban alakultak az érzelmeim. Közben hozzájutottam egy vagyonhoz, és ez a nő aki jobban érdekelt, azóta nagyon keres, tapad. Még nem is vagyunk együtt szerintem, de már összecuccolna. A másikuk ugyanúgy viselkedik mint előtte, és őszintén szólva, azóta anyagiasnak tűnik a nő aki előtte jobban érdekelt, és már unszimpatikus, ellenben a másikuk vonz most jobban.

2016. ápr. 25. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Nekem az lenne a fura, ha a randipartnerem közölné, hogy ő most "megvastagodott". Elgondolkoznék, hogy miért mondja el nekem az anyagi helyzetét? Mi közöm van hozzá, ha csak randizunk? Talán azt várja, hogy ettől dobjam magam hanyatt?

Nekem ez nem lenne túl szimpatikus, úgyhogy lehetséges hogy negatív irányba változna a hozzáállásom.

2016. ápr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Engem nemhiszem. Örülnék a sikerének, ha önmaga által érte el, hogy szert tegyen a vagyonra. Ha örökölt, akkor pedig segíteném a gyász feldolgozásában. Ha meg mellé pénzt kapott, akkor sem viselkednék máshogyan.


Egyébként honnan tudta meg hogy szert tettél egy nagyobb összegre?

2016. ápr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mert az elsőnek abban igaza van, hogy amikor csak randizgatunk, nem feltétlen kell tudnom róla.
2016. ápr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És a randipartnereid miért tudják, hogy "megvastagodtál"?
2016. ápr. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az elsővel értek egyet. Nem szívesen randiznék olyannal, aki az anyagiakkal kérkedik (én sem teszem, pedig jó munkám van, igen jó fizetéssel). Tartsd magadban, ha megszeded magad, nem kell senki orrára kötni, pláne, ha még nem tudod, milyen jellem.


De a fenti helyzetben nem kérdés, mire megy ki az a nő, aki most tapad.. Én hagynám őt a francba.


27/N

2016. ápr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudom értelmezni a helyzetet... ha valakivel randizgatok, akkor mással nem ismerkedem. (Kb. 1-2 randi után már ki kell derülnie, hogy van-e keresnivalónk egymás mellett, vagy nincs.)

Nem tudom, hány randitok volt, de ha csak néhány, akkor eleve nem normális az a nő, aki pár randi után már összecuccolást tervez, függetlenül az anyagiaktól.

Ha már sok randin vagytok túl, akkor viszont részedről aljas húzás, hogy egyszerre több nőt hülyítesz.

2016. ápr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bírom azt a férfitípust, akinek ha csurran cseppen valami kis lé, rögtön a kirakatba kell tenni, és gondoskodni róla, hogy mindenki tudja, aztán meg panaszkodik, hogy rá milyen lányok buknak.
2016. ápr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hogy miért mondtam el nekik? Azért, mert sokat beszélek és mindent elkotyogok...

Egyszerre kezdtem ismerkedni velük, pár randi volt csak, 2-3. De sokat beszéltünk, minden nap.

2016. ápr. 25. 17:32
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
dehogy aljas húzás, azzal randizol akivel akarsz, akár 10 nővel is randizhatsz, amég nem vagy valakivel hivatalosan kapcsolatban.
2016. ápr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!