Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha tetszik egy lány, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy lány, akivel jó barátok vagyunk, visszont beszélgetést csak én kezdeményezek akkor, nincs sok esélyem igaz?

Figyelt kérdés
2016. máj. 17. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jó barátok vagytok, akkor már eleve nincs sok esélyed.
2016. máj. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld elhívni randira, hamár barátok vagytok kérdezz rá hogy ő eltudna e többet képzelni mint barátság esetleg, és a válaszból egyértelmü lesz.
2016. máj. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem annó egy lánybarát elutasított aztán buliba lesmároltam és utána 1 hónap múlva összejöttünk, ez csak egy példa nagyon ritka.
2016. máj. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam sose írni egy pasinak sem. Ők írnak. És nem azért nem érdekel, hanem mert egyszerűen nem szeretek beszélgetést kezdeményezni. Ha meg nem akarok beszélni az illetővel, úgyis megírom neki, hogy bocs most nem alkalmas.
2016. máj. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!