Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Habarodtatok már bele valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Habarodtatok már bele valaha a szomszédotokba?

Figyelt kérdés

Panelben lakom, így a szomszédokkal való találkozás elkerülhetetlen. 2 éve egy másik cégnél dolgoztam még, ahol megláttam egy gyönyörű nőt egy összejövetelen, és padlót fogtam tőle. Számomra tökéletes a külseje, nagyon vonzónak találtam. Sajnos akkor még gyári munkás voltam, ő irodában dolgozott, így kezdeményezni sem mertem volna, plusz még volt barátnőm, de haldoklott a kapcsolatunk.

2 éve elköltöztem exemtől, és az élet úgy hozta, hogy most ez a nő a szomszédom. Havi pár alkalommal összefutunk a lépcsőházban, de ilyenkor mindig össze vissza beszélek, és olyan vagyok, mint egy tini, zavarba jövök. Viszont még mindig bennem van az, hogy ő többet keres, jobb az életvitele stb, pedig már máshol dolgozom, a dupláját keresem az előzőnek, szintén irodai munkával. Szóval nem merek kezdeményezni.

Ti mit tennétek? Volt már hasonló helyzetben részetek?


30F



2016. máj. 19. 06:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs vesztenivalód közeledj felé határozottan próbálkozz be nála. Ha nem jön össze akkor mi van, legalább azt értékeli,hogy volt merszed bepróbálkozni. Utána neked is jobb lesz megkönnyebbülsz,ha összejön,ha nem.
2016. máj. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!