Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem szerelmes vagyok de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem szerelmes vagyok de nem tudom merjek-e lépni! Tippek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel már több mint egy éve barátok vagyunk, miután engem kidobott az exem ez a lány mellettem állt mindig amikor csak kellett. Akármi bajom volt, ő mindig szivesen meghallgatott. Aztán jó barátok lettünk így az idő múlásával, de neki mindvégig volt fiúja és titokban kellett találkozgatnunk, beszélgetnünk. Több alkalommal is volt hogy én úgy éreztem tovább szeretnék lépni mint h barátok legyünk, de nem akartam ezt a tudtára adni amíg barátja van. aztán eljött a pillanat mikor is szakított a barátjával, de én csak hetek után tudtam, meg addig is többször találkoztunk, filmeztünk, beszélgettünk, iszogattunk. én mindez idő alatt igen közvetlen voltam vele és rámenős mert többször odanyomtam neki 1-1 puszit, megsimogattam, de ő sosem viszonozta és nem tudom ezt mire véljem (viszont nem is ellenezte). Lehet hogy csak félénk, vagy még nem tette túl magát a barátján (akit ő dobott)vagy ennyi még belefér a fiú-lány barátságba? én viszont úgy döntöttem a következő alkalommal mikor találkozunk mindenképp megpróbálom legalább megcsókolni. ha nem vevő rá akkor sem akarom hogy kárba vésszen a barátságunk. mit lépjek ez ügyben? kezdejk el még intenzívebb jeleket adni? vagy csak durr neki ha olyan lesz a hangulat csókoljam meg? vagy várjak még? Esetleg ezután már nem akar velem barátkozni ha netán ő nem érez semmit?

18F



2016. máj. 26. 01:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs recept. Rögtönözz. Bátran. És lesz, ami lesz. És akkor se add fel, hanem csavard tovább jól.
2016. máj. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan csókold meg, egy igazi barátság nem megy ennyitől tönkre, ami meg mégis, azért nem kár. ;)
2016. máj. 26. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

sok függ a lánytól is, hogy neki mi fér bele a barátságba és mi nem. vannak lányok, akik az ilyen incselkedést, kacérkodást élvezik, de nem gondolják komolyan és nem akarnak ennél semmi komolyabbat, egyszerűen csak jól esik nekik a törődés, hízelgés. ha ő semmit nem viszonzott belőle, akkor meg az is lehet, hogy csak tűri, mert nem tetszik neki annyira, de amíg nem lépsz túl egy határt, addig egyszerűbb neki nem foglalkozni vele, mint reklamálni.


szeirntem ne csak úgy találomra csókold meg, hanem próbáld meg a helyzetet, hangulatot felépíteni, valami jó film közben/után olyan helyzetet teremteni, ahol jobban adja magát egy ilyen lépés, hátha így jobban lesz kedve neki is hozzá. persze még ekkor is lehet, hogy vagy rögtön tiltakozni kezd, vagy később fogja hibának/tévedésnek tartani. utána mindenképpen meg kell beszélnetek, hogy mit is akartok egymástól. előtte viszont ne vidd túlzásba a beszédet és akkor is inkább érzésekről, hangulatokról beszélgess, ne ész érvekkel akard levenni a lábáról...

2016. máj. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elmondom neked, hogy én mit gondolok erről, őszintén: (attól még nem biztos, hogy igazam van, természetesen): én lány vagyok, 26 éves, csak hogy be tudd lőni, hogy kb milyen korosztály vagyok. egyrészt nagyon nagyra értékelem a bátorságod, kár, hogy egyesekbe nem szorult ilyen mentalitás. Másrészt viszont a saját tapasztalatom alapján mondom, hogy amikor nekem tetszik egy fiú és a kanapén hülyülünk és ad egy puszit, akkor tutira viszonozom. Akkor nem, amikor nem tetszik mint pasi, de szeretem mint barát. Nekem van egy olyan érzésem a sztorival kapcsolatban, hogy barátilag szeret téged a lány...és ezt nehezen fogod átfordítani szerelembe, vagy tetszésbe. Te mit érzel? Meg hát tök rég vagytok barátok, már ő is rád nyomult volna, vagy lennének jelek (konkrétabbak). Nem?
2016. máj. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is szögezzük le, hogy az "Úgy érzem szerelmes vagyok", és a "Felnőtt párkapcsolatok" nem kompatibilis fogalmak. Ha valaki valóban szerelmes,az nem "úgy érzi", hanem beledöglik percenként legalább háromszor. :-))

Majd egyszer megtapasztalod te is.

Ami a kérdés érdemi részét illeti, én nem nagyon szorgalmaznám ezt a csók témát. Sokkal inkább azt, hogy megértessem vele, hogy rám, és csakis rám van szüksége.

Tudod, a nők legerősebb erogén zónája a fül. Csak nem harapdálni kell, hanem a megfelelő időben megfelelő szavakat duruzsolni bele. Aztán, amikor már a te gondolatoddal fekszik és kel, eljön annak is az ideje.

2016. máj. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az utolsónak nagyon igaza van én sem tudnám jobban leírni. Hanyagold a csókot nem az vezed a szívéhez. Legyél bátor de csak akkor csináld ha tényleg tudod hogy szerelmes vagy mert annak nincs értelme ha 2 hét múlva szakítotok neked és neki se lesz jó.

20/F

2016. máj. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!