Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak azzal a férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak azzal a férfival aki nekem udvarol és mellette társkeresőzik?

Figyelt kérdés

Mondta h nagyon szeretne velem lenni,de miközben nekem vall szerelmet társkeresőkön kinálgatja magát, mégha hülyeségből is, meg azt hallom h több nővel együtt volt. Akkor miért mondja h feleségül venne, meg szülhetnék neki gyereket. Tudom h szeret, de sajnos kinézem belőle h csapongo. Ha összejönnénk akkor is ezt tenni szerintetek?

Félnék h mániákusan féltékeny lennék, hátam maögött más nőkkel kavargatna, és én meg szerelmes vagyok bele.

Mit tehetnék? Erről nem lehet leszoktatni? Vagy ha más nőnél probálkozik akkor nem is szeret annyira hiába mondja h meghalna értem?



2016. jún. 24. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha összejönnénk akkor is ezt tenni szerintetek?

igen


Mit tehetnék?

hagyod a francba


Erről nem lehet leszoktatni?

nem


Vagy ha más nőnél probálkozik akkor nem is szeret annyira hiába mondja h meghalna értem?

így van

2016. jún. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
azért csinálja, mert ezt akarod hallani, vevő vagy a marhaságára. Ha nem tetszene amiket mond, már rég lekoptattad volna.
2016. jún. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha már hetek-hónapok óta ismerkedtek és még mindig nem szexeltetek, akkor érthető hogy máshol keresi a boldogságot
2016. jún. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg sem fontolnám. Esélytelen.
2016. jún. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Csak az a baj h szeretem. De azt mondta csak hülyeségből csinálta. Meg nem is mutatja meg a faceját, azt mondta nem tudja már a kodot, elfelejtette. persze..

Csak az van h lebukott mert egyszer együtt voltunk és jött az üzi.. és kinálgatta magát, leirta a csajnak h milyen magas, stb.. Meg ha járnék vele, akkor nézhetném a facéját,stb.. nem kéne félnem h titkolozik vagy megcsal.

meg hát a pletykának is lehet alapja..

2016. jún. 24. 15:32
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Tipp: nem hülyeségből csinálta.

Nem vesz komolyan, mert egy megbízhatatlan, önző kis gyökér. Keress másikat.

2016. jún. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező ne légy naív! Az ilyenekben nem lehet megbízni. Ezt férfiként írom. Az ilyen típusú emberek több vasat tartanak a tűzbe, rendre meg is égetik magukat.


Én azt tanácsolom hogy szakíts meg vele minden kapcsolatot, de rajtad áll hogy mit kezdesz ezzel.


23/F

2016. jún. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Titusztitusz ***** válasza:
Hagyd ott az ilyen csókát...Minnél hamarabb teszed ezt meg, annál jobb...
2016. jún. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg vagy vezetve! Dobd ki!
máj. 19. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!