Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért élvezik egyes férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvezik egyes férfiak, hogy több nő is oda van értük, és a férfinek az sem számít, emiatt a viselkedése miatt hány nő roppan össze?

Figyelt kérdés
Szó szerint nem érdekli a férfit,hány nő esik esetleg komoly depresszióba miatta. Mi állhat az ennyire érzéketlen viselkedés mögött?
2016. júl. 2. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ugyanazért amiért a nők...ego boost...


23F

2016. júl. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez visszafele is igaz.


Bár ne lenne egyik se. :(


23/F

2016. júl. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miért fontosabb mindennél az ego fényezése?
2016. júl. 2. 11:53
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a no aki depresszios lesz egy ferfi elutasitasa miatt.. nos annak nem kell parkapcsolat.

Az en baratom miatt egy no pszichiatriara kerult. A baratomat nem nagyon hatja meg mivel vilagosan megmondta a nonek hogy koztuk nem lehet semmi. Akkor?

2016. júl. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván jóleső érzés tetszeni a nőknek. Az pedig, hogy ki lesz depressziós vagy roppan össze, az nem a férfi gondja hanem az érzelmileg labilis nőnek.
2016. júl. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges nőből a legnagyobb szemétláda sem tud depresszióst, főleg öngyilkost csinálni. Valószínűleg más bajuk is volt.
2016. júl. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező ez inkább a nők hobbija,nem a férfiaké!

Össze-vissza baxtok mindenkivel ba+!

2016. júl. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Most attól, hogy tetszem több nőnek és nekem tetszik, hogy tetszem több nőnek, ott mi a fene baj van velem? Szerintem semmi. Ha hülyíteném őket, más tészta lenne, de ennyi öröme hadd legyen már szegény férfiembernek, hogy örül a pozitív visszajelzésnek.
2016. júl. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7-es vagyok,lefekszenek az emberrel az,, ilyen''nők,kedvesek egy ideig és mikor a pasi beléjük szeret akkor lerázzák,persze előtte eljátszák hogy mennyire elegük van az önelégült bunkó pasikból!Kedves nők!
2016. júl. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!