Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miattam meg akarja ölni magát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miattam meg akarja ölni magát?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég kiírtam egy kérdést, hogy hogyan is mondhatnám el a barátomnak, hogy rákos vagyok. Nos, elmondtam, de nem úgy reagált ahogy vártam volna. Azt mondta, hogy "Ne aggódj, vagy együtt, vagy sehogy". Rákérdeztem, hogy ez mégis mit jelent, azt válaszolta, hogy azt, hogy utánam jön. Ezen kívül tudni kell, hogy nincs családja, az apukája és a testvére is elmentek rákban, az anyukája idegroncs lett és Franciaországba költözött, ő sincs jelen az életében és rengetegszer mondja, hogy én vagyok számára a legfontosabb. Amikor megismertem teljesen össze volt törve, mindenhez negatívan állt, mára már sokkal jobban van, sokat nevet és megtanulta pozitívan nézni a világot, most mégis félek. Nem várom, hogy mosolyogva csinálja velem végig ezt az egészet, de nem szeretném, hogy megölje magát. Tudom, hogy a saját döntése és nincs okom saját magamat hibáztatni, ezt mégsem akarom, nagyon nem, pedig megvan rá a hajlama, régebben sokat vagdosta magát. Mit mondhatnék neki, hogyan győzhetném meg, mit csináljak vele? Teljesen tanácstalan vagyok.
2016. júl. 5. 20:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyébként 18 éves vagyok, ő 22.
2016. júl. 5. 20:49
 2/9 anonim ***** válasza:
Ebben a történetben az a baj, hogy neki kéne téged támogatnia, de ehelyett ő az akit neked kell. Ez nagy baj...legnagyobb és szomorú is.
2016. júl. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az nem érdekel, hogy velem mi lesz, az már "meg van írva", meg fogok halni, ez van, de nem mindegy, hogy mit hagyok a hátam mögött.
2016. júl. 5. 20:52
 4/9 anonim ***** válasza:
#3: Te felfogásod is rossz, magaddal kéne törődnöd igazán és azzal hogy javuljon legalább az állapotod.
2016. júl. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen rákbeteg vagy? Melyik stádiumban vagy? 18 éves rákos betegek nem így szoktak erről beszélni, mint ahogy te, hogy "az én történetem már meg van írva, megfogok halni" . De még a nálad jóval idősebbek sem. Nem minden rákbeteg hal meg. Hogy tudsz ennyire negatív lenni magaddal, az életeddel szemben?
2016. júl. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy szr szappanopera. Dolgozz még a sztorin.
2016. júl. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5: nincs gyógymód, nincs kezelés, csak én és az idő. #6: örülök, hogy olvastál egy jót.

Koncentrálna valaki a kérdésemre, a barátomra?

2016. júl. 5. 21:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Hol éltek, hogy az ő teljes családja és te is rákos vagy? Most komolyan, ilyen nincs, hogy nincs más betegség két családon belül, csak ez az egy. Ráadásul a srác családjában is testvér meg szülő is? Ennek mennyi az esélye?
2016. júl. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Istenem, olyan, mint egy szar szappanopera, de mit tudok vele csinálni? Egyébként az apjának tudőrákja volt, a tesójának meg leukémiája.
2016. júl. 5. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!