Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Életem szerelme házasodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem szerelme házasodni készül (de sajnos nem velem), hogy nyissam fel a szemet?

Figyelt kérdés

30 éves és előtte az egész élet, mindent megadtam neki és nagyon szeretem a mai napig. Ő viszont elhagyott 3 éve. Azt hittem kicsit él majd és visszatalál hozzám, amolyan igazni nagy első szerelem volt, és bár voltak kapcsolataink mindenki úgy vélte, mi együtt leszünk majd, de nem.


Ma a fülembe jutott, hogy egy ronda, túlsúlyos libát jegyzett el. S a közös ismerősök szerint szerelmes a lányba. Jobb lenne ha hagynám őket.


Nem tudom elhinni. Az a csaj egy disznó...ő meg jóképű, tanult, sportos, hogy szerezzem vissza?


Bármit megtennék, hogy visszakapjam, de mostanában hívásra, smsre sem válaszol es facebookon is letiltott. Segítsetek légyszi.

Én 29 vagyok az a kis liba meg 24


2016. júl. 16. 12:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Rosszul írtad, te 9 éves vagy. Agyilag legalábbis mindenképp. Sok boldogságot az ifjú párnak, te meg felejtsd el és nőj fel.
2016. júl. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyit jelent, hogy neki nem te vagy élete nagy szerelme. Ha szereted őt, akkor hagyod, hogy boldogan éljen azzal, akivel ő akar.
2016. júl. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Photoshopban átszerkeszteném öregemberré a mostani fotódat, ahogy egyedül ülsz egy padon, kinyomtatnám, majd az arcodba nyomnám, hogy ilyen magányos vénember leszel, ha nem lépsz tovább.
2016. júl. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
3 év alatt már felfoghattad vola: nem akar már semmit tőled. Sajnos ez van, keress mást. F
2016. júl. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Leszel még te is ronda liba,csak várj pár évet.Hagyd őket békén,mert semmi esélyed.
2016. júl. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha letiltott,ne zaklasd.
2016. júl. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Attol hogy összehazasodnak siman el is valhatnak


Egyebkent meg az alapjan amit leirtal az a lany akit eljegyez tenyleg nem tunik nagy szamnak, szoval rossz helyzetben vagy:s


De tudod a remény hal meg utoljára, egyébként meg ameddig várod hogy offolja a másik csajt te is élhetnél kicsit, tudod a dolgok akkor jönnek ha az ember a legkevesebbet foglalkozik vele :D

2016. júl. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg hagyd őket békén. Ha nem reagál neked semmire és le is vagy tiltva akkor nyilván semmit nem akar tőled. Ne égesd magad.
2016. júl. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Légy nyugodt,ezzel a mentalitâssal nemhogy őt nem kapod vissza,de senkid nem lesz. Hogy jössz te ahhoz,hogy libânak nevezz valakit? Megmondtâk,szerelmes belé,mi a kérdés?

Miért kéne felnyitni a szemét? Úgy beszélsz,mintha a lâny fűvel-fâval csalná a srácot,ö pedig ezt nem akarja elhinni,vagy ilyesmi.

Az,hogy te rondânak találod,az egy adta Ég-Világon senkit nem érdekel,mivel a te exednek ő a legszebb a Földön,mivel elveszi feleségül;)

A túlsúlyâval,mindennel együtt:))))

Olyan dolgot talált benne,amit eddig SENKIBEN!

Ne zaklassad,szerinted mennyire van belőled elege,már le is tiltott. Ja,meg a menyasszonyânak.

Látod,nem minden a 40 kilo!

Szállj le a magas lóról,akkor talân neked is lesz valakid;)

2016. júl. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%
Bárcsak hozzám ragaszkodna ennyire valaki
2016. júl. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!