Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Maradjak vele vagy hagyjam el?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy komoly kapcsolatot. Összeköltözés, gyerek, házasság. Adott egy férfi, aki ugyanezt akarja. Hasonló elveink vannak, ugyanazt akarjuk az élettől. DE nem érzek iránta vágyat vagy szerelmet 2 hónap járás után. Ő percenként ír, hogy hiányzom, vágyik rám, hol voltam eddig, hogy örül, hogy rám talált, velem akar lenni, de én nem érzek ugyanígy. :(
2016. aug. 9. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Attól függ mennyi idős vagy. Mondjuk húszas éveid derekán lehet, hogy inkább még várnod kellene, talán jön egy olyan akibe szerelmes is leszel. Ha idősebb vagy, harmincas éveidben, akkor túl sokat már nem válogathatsz, az "igaz szerelemről" feltehetően már lecsúsztál, lehet hogy le kellene csapnod a fickóra, mert ki tudja mikor jön egy hasonló...
2016. aug. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Két hónap az még semmi. Szerintem adj még neki egy kis időt, hátha alakul az! Nekem is volt olyan, h csak 3-4 hónap után kezdtek el kialakulni a dolgok. Ha tényleg úgy érzed, h fontos neked, és el tudnád vele képzelni a közös jövőt, akkor adj még egy kis időt magatoknak, ennek a dolognak.
2016. aug. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

hát figyelj ha nem érzed a vágyat, akkor jobb ha elmondod neki...egyikőtöknek sem jó, ha hazugságban éltek akár éveket és évek múlva jössz rá, hogy neked ez sok!


23F

2016. aug. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi.

Mondtam neki, hogy nem érzem a tüzet, hiányzik a lángolás. Nagyon unalmas az ágyban és nem tudott csókolózni. Próbálkozik és lassacskán fejlődik is. Őszinte vagyok vele, nem akarom áltatni.

2016. aug. 9. 14:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez olyan furcsa, de ha első perctől nem érzem azt a bizonyos 'pluszt' akkor nem pazarlom az időm, nem érdekel tovább. Sokáig tartott, de megtaláltam a párom és 3 év után is ez a plusz tart mellette, mert ez senki másban nincs meg, csak Benne :) nehogy megalkudj már az érzéseiddel szemben
2016. aug. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!