Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelem lassan alakul ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem lassan alakul ki vagy gyorsan?

Figyelt kérdés
Pár hónap alatt már teljes rózsaszín szemüveget kellene hordanunk, ugye? Vagy az ilyen érzések lassan alakulnak ki? Érdemes egyáltalán tovább folytatni úgy, hogy tudjuk, hogy a másik fél még nem teljesen szerelmes? Illetve, úgy hogy keveset találkozunk...

2016. aug. 17. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:

a szerelem egy pillanat alatt történik, mint a villám...

de addig örülj amíg nem vagy szerelmes...a másikat teljes egészében látod, minden hibájával és ha így is tudod szeretni, eltudod fogadni minden hibáját, hülyeségét, akkor simán lehet hosszú életű a kapcsolat...

ha pár évig szerelmes vagy és kijózanodsz...na akkor szembesülsz minden rosszal...na majd akkor jössz rá "ki ez az ember? én nem őt szerettem"...dehogynem, csak a lila ködből máshogy láttad...


23F

2016. aug. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Autópályán 120 km-es sebességgel, de közúton sajnos csak lassabban.

Száguldás, porsche szerelem, száguldás... Ohohohooooh

2016. aug. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nálam ez úgy volt, hogy neten nagyon sokat beszélgettünk egy lánnyal, megfogott a személyisége, külsőre is nagyon megtetszett, aztán mikor végre találkoztunk, akkor egy szempillantás alatt belezúgtam, mintha belém vágott volna a villám.
2016. aug. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az egyesnek! Sokan túl nagy jelentőséget tulajdonítanak a szerelemnek, pedig egyáltalán nem tiszta érzelem. Az sokkal jobb, ha minden hibájával együtt tisztán látod, szereted tiszteled, becsülöd, és elfogadod a párod! Ezek ezerszer többet érnek! ÉS ettől még ugyanúgy vannak szerelemre utaló jelek. Pl az, h eszeveszetten hiányzik a másik, szívdobogás, ha telefonon beszéltek, vagy ha rád ír, vagy őt keresed először a fészbúkos hírfolyamok között...
2016. aug. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nektek kimaradt a fellángolás. Általában az szokott lenni, és hamar elcsitul, és szerelemmé mélyül.


Lehet nálatok most fog egyre jobban beindulni, és szép fokozatosan a szeretet szerelemmé mélyül :)


Ha meg nem, akkor sincs semmi baj szerintem.


Mindenesetre ezt nektek kettőtöknek kell tudni megbeszélni :)

2016. aug. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha par honap alatt alakul ki az is mar hosszabb idonek szamit.Nalam spec gyorsan jott,szinte elso latasra es 7eve vagyunk egyutt.Azert voltak mar hullamvolgyek ezido alatt is kapcsolatunkbe,de egyikunk sem adta fel.Eros kotelek tart ossze minket. Persze megcsalas ilyen nagyobb dolgok nem voltak,csak azert mi se vagyunk mindenben egyformak ebbol adodoan voltak surlodasok,ill. mas kulso korulmeny miatt.Voltam olyan kapcsolatban,ahol kulsoleg tetszett az illeto,de ahogy jobban belemelyedtunk dolgokba meg a elejen nem igazan fogott meg,igx nem is eroltettem inkabb.Persze aztan elofordul sok esetben forditva is,hogy gyorsan egymasba szerettek,de ez csak fellangolas es mikor felszall a r.kod kuderul hogy alig ha van keresnivalotok egymas mellett. Szoval kicsit zsakbamacska ez.
2016. aug. 18. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem hónapok is kellenek ilyen érzésekhez, na meg az, hogy valamelyest megismerjem a másikat. De azért már az elején érzem, hogy melyik az a vonzalom, amiből akár szerelem is lehet.

Nem vagyunk egyformák. Van, aki két másodperc alatt szerelmes lesz, velem ilyen sosem történt és gyanítom, hogy soha nem is fog.

Minimum egy-két hónap, de néha több is kell. Attól függ, mennyi időt tudunk együtt tölteni.

2016. aug. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!