Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti szex előtt szoktatok enni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szex előtt szoktatok enni?

Figyelt kérdés
Én ragaszkodom hozzá, hogy egyek előtte egy csomót, tele kell lennem, mert különben csak arra bírok gondolni szex közben hogy mikor eszünk már. A barátom furának tartja, de miért? Szerintem ez a normális. Nem vagyok kövér egyébként, sőt, túl vékonynak mondanak. 21N

2016. szept. 3. 23:57
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Én teli hassal nem tudok mozogni ! :/
2016. szept. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Én utána szoktam kicsit csipegetni, hogy visszanyerjem az erőmet :) 34f
2016. szept. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak utána bagózni.
2016. szept. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Én pont hogy inkább nem eszek, mert teli hassal képtelen vagyok mozogni. :D
2016. szept. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előtte? Minden kép.
2016. szept. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én szoktam előtte csipegetni, Kérdező :)))))) főleg édességet, cukort-csokoládét, vagy ilyesmit. Hagymát és halat nem mert bűzlik. Iszok egy kis neszteát is. Utána, ha van még rá idő, mert a csaj a fürdőszobában tötymörög, játszom egy kis Tyrian-t is :))) érdekes módon ilyenkor sokkal nagyobb pontszámot szoktam elérni mintha csak magamban játszogatok, nem értem miért, de így van.
2016. szept. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Éhesen én sem tudok szexelni, mert valahogy alacsony vércukorszinttel nem tudok igazán ellazulni. De pukkadásig teletömve sem, igaz, alapvetően ritkán szoktam teleenni magam, mert akkor meg nem tudok mozogni, odafigyelni a másikra, ellanyhulok, rám tör a kajakóma, stb.

Az a jó szex közben, ha nem üres a gyomrom, de éppen nem is az emésztéssel van elfoglalva.

2016. szept. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is inni szokam inkább előtte, hogy tudjak pisilni utána. Enni utána szokás, van is egy ilyen mondás, hogy "Ideális nő szex után pizzává változik".
2016. szept. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én akkor eszem/iszom, amikor éhes/szomjas vagyok, ennek semmi köze nálam a szexhez. Sosem gondolkodtam el ilyesmin...
2016. szept. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!