Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy srac, mar 7 eve nagyon joban vagyunk, 3 eve jartunk is egy evet, de nem mukodott a kapcsolat ezert befejeztuk es azota legjobb baratok vagyuk. Csak mellette tudok megnyilni es neki el merek barmit mondani, nagyon segitokesz srac. Nos van egy jo baratnom aki osztalytarsam, 2 hete talalkoztak en altalam es teljesen osszemelegedtek, elmondasuk szerint egymasba estek. A csajnak van baratja mar 4 eve, de nem fenyes a kapcsolatuk, csak megszokasbol vannak egymas mellett, de semmiert es senkiert nem hagyna el ot.

A helyzet az, hogy a csaj folyamatosan keresi haveromat, allandoan beszelnek telefonon meg ilyesmi... engem kicsit zavar, mivel nem lehet elerni a sracot csak akkor ha lemegyek hozza.

Eddig haverom mindig keresett, de az utobbi egy hetben kb 1x keresett, ami eleg rosszul esik.

A napokban volt olyan, hogy 3 napig nem tudtam elerni, mert nem olvasta el amit irtam neki es fel sem vette nekem a telefont, tokre kivoltam.. baratnomnek sirtam ki magam, de vegul beszelt a haverommal es meg tudtuk beszelni. Azt mondta, hogy csak egyedul akart lenni, mivel egyik rokona, akivel nagyon jo a viszonya halalos beteg es napjai vannak hatra... persze ezt megertettem, csak annyi lehetett volna benne, hogy megmondja hagyjam beken mert ez es ez van, nem pedig eltunni..

Nos oszinten beszelgettem ezek utan haverommal es kiderult, hogy o is es en is tobbet erzunk egymas irant, mint sima baratsag, ez annal tobb... hiaba tobb, de ahhoz nem eleg, hogy megint megprobaljuk a kapcsolatot. Feljott az a verzio is, hogy baratsag extrakkal... bele mentem, hisz eleg jol mukodik a kemia kettonk kozott, megbeszeltuk hogyha valakinek lesz valakije akkor befejezzuk ezt az egeszet es nem folytatjuk tovabb es vissza megy minden a regibe, hogy csak sima baratok leszunk.

Na de mikozben errol beszelgettunk megszolalt a telefonja es a baratnom hivta.. nem lett volna semmi gebasz ha nem latom hogy van beleirva a telojaba..( xy <3).. eddig a szivecske nem volt ott, nagyon bantott a dolog es megmondtam neki, hogy inkabb ne legyen szex kettonk kozott, de vegulis belementem.

Igazabol fogalmam sincs, hogy mi lenne a helyes dontes, hisz valamennyire meg szeretem es o is engem allitasa szerint, de a baratnommel sokkal jobban elvan es ez bant engem. Eddig akarhany csaja volt, nem erdekelt, de az hogy baratnommel ilyen joban van igenis zavar.

Tegnap este egyutt voltunk.. megtortent a szex utana kb 10percet meg beszgettunk es mondta, hogy haza kell mennie mert igyis mar keso van es kell beszelnie a rokona elettarsaval, hogy mi van vele... megertettem.. de olyan hamar lekoptatott, hogy az valami hihetetlen. Eddig mindig kereste a tarsasagomat, de mostmar nem igazan es nagyon bant.. mit csinaljak szerintetek?


2016. szept. 11. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba keress magadnak egy pasit
2016. szept. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"megbeszeltuk hogyha valakinek lesz valakije akkor befejezzuk ezt az egeszet"


Van valakije. A barátnőd. Te hoztad őket össze. Kívánj sok boldogságot.


Nőként mondom, nagyon gáz ez a viselkedés, hogy talonban tartod a srácot, neked nem kell, de mással nehogy boldog legyen, inkább gyorsan lefekszel vele, hátha megtudja a barátnőd, és dobja.......

2016. szept. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!