Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt valaki, férfi, nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valaki, férfi, nő, hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Ez egy vallomás szerűség lesz. Kiöntöm a szívem.

Van egy férfi akiért oda vagyok. Van barátnője, sokszor vagyok a közelükben.

Olyan rossz. A barátnőinek értelemszerűen előjogai vannak, amik nekem nincsenek természetesen.

Legutóbb pl. olyan volt hogy a barátnője csúnyácskán érkezett, mert a srác kapucnis cipzáros pulóvere volt rajta, és szó mi szó szörnyen állt rajta. Spontán a barátjánál aludt előző nap, amiatt volt. De égő volt az öltözéke, lelences. Ezt nem kívánnám magamnak. Ő se örült.

De közben meg evett a fene, bár én alhatnék csak úgy spontán nála, és kényszerülnék ronda pulóverben futkosni másnap reggel.

Szerintem egyikőjük se tudja mit érzek, mert sosem flörtölök.

Amikor kevésbé nyugis köztük a viszony, örülök. De sajnos nincsenek komoly problémáik.

Amikor pedig játszanak, játékból hadakoznak, csókolóznak, vagy a lány az ölébe ül, rádől, hozzábújik, hozzáér a fejéhez, kezéhez, bármijéhez, eszik engem a fene. Mert én nem tehetem.

Volt már valaki hasonló helyzetben, akár férfi, akár nő? Hogy láttátok a szívetek kiszemeltjét a párjával lenni?

(Aki az exét látta, akit még szeret, szerintem az még rosszabb lehet. Olyanok ne írjanak! :D)

Háttérinformáció hogy egy éve vannak együtt, és én speciel majdnem biztos vagyok benne hogy kb. sose fognak szakítani, mert egy hullámhosszon vannak nagyon. Mindketten jól néznek ki amúgy, de nem olyan cicababásan meg alfakanos hülyegyerekesen, hanem normálisan. Mindketten okosak is. Személyiségeik is elég jó. De ezek bennem is megvannak mind.


2016. szept. 14. 08:03
 1/1 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Én minden energiám arra fordítanám (már ha nem ölt benned beteges méreteket a szuicid hajlam), hogy minél gyorsabban tovább lépjek. Megrekedsz egy állapotban, ami neked nem jó, elveszi tőled a lehetőséget, hogy megtaláld a párod és még sorolhatnám. Én nem roncsolnám a lelkem ilyennel. Leépíteném ezt a barátságot, ismeretséget és foglalkoznék a saját életemmel.


Lelkileg nem fogsz ebből kijönni, és nem is az a gond, hogy epekedsz, hanem az, hogy ebben az állapotban te nem fejlődsz! Megrekedsz. Magadra kéne gondolni és elengedni a srácot. Leépíteni. És tovább lépni.

2016. szept. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!