Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon kitartó ez a fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kitartó ez a fiú, lehet, hogy szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, elég helyes, több lánynak is bejön, de ő mégis elsősorban az én társaságom keresi, annak ellenére, hogy nem nagyon foglalkozom vele , mert még nem tettem túl magam az előző kapcsolatomon és nagyon sok csalódás ért az elmúlt években amit nem tudtam feldolgozni és még nem állok készen egy kapcsolatra, ő ezt tiszteletben tartja és hagy nekem szabad teret, látom, hogy érdeklődik, legszívesebben folyamatosan velem lenne, de megérti ,hogy ez most még nem megy, nem akar a terhemre lenni, de nem is adja föl a dolgot. Egyszer amikor megpróbált elhívni, elutasító voltam, éppen nagyon rossz kedvem volt, le voltam törve, de nem vele volt bajom, azt hittem, hogy ezzel vége, de egyáltalán nem sértődött meg, megértő volt. Akkor talán jobban félt, mint korábban, de mégis úgy tűnt, csak az én lelkiállapotom érdekli és próbált megnevettetni, ezért örökre szeretni fogom.
2016. szept. 14. 11:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem is szerelmes, tetszel neki, de erre magadtól is rájöttél. Mi a kérdés?
2016. szept. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!