Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már kapcsolatfüggő pasitok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már kapcsolatfüggő pasitok?

Figyelt kérdés
csajok, volt már olyan pasitok, akinél éreztétek, hogy csak az egyedülléttől való félelem miatt marad veletek, miután kihűlt, megromlott a kapcsolatotok?

2016. szept. 14. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Elég csúsnya dolog ezt kapcsolatfüggőségnek nevezd, hogy "fél az egyedülléttől". Látszik, hogy még sosem voltál magányos (nem szerelmi téren hanem úgy anblock). Attól mindenki fél és nem is véletlen, de átérezni csak az tudja aki már él(t) benne. Kevés sivárabb dolog van.
2016. szept. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

amiről én beszélek, az a kodependencia, az egyedülléttől való félelem, ami nem egyenlő a magánnyal, ne keverd.

párkapcsolatban is lehetsz magányos, az a társas magány.

a kapcsolatfüggő ismérve, hogy akár egy rossz, társas magánnyal járó kapcsolatban is bennragad, csak ne kelljen egyedül maradnia.

2016. szept. 15. 00:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt, mikor rájöttem, szakítottam.
2016. szept. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mesélnél kicsit (akár priviben), hogy mikor tűnt fel neked, hogy az, és miben nyilvánult meg, mi állt nála a függőség hátterében?
2016. szept. 15. 00:49
 5/5 Költőnő? ***** válasza:
Itt néhány embernek teljesen hiába írod le a kodepenciát, meg h mi a különbség a magány és az egyedüllét között. Nem értik.
2016. szept. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!