Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jol erzem, hogy azert akadt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jol erzem, hogy azert akadt ki, mert szegyellt?

Figyelt kérdés
Volt, hogy egy lanybaratomnak szerelmet vallottam. Gimnazium utan tartottuk a kapcsolatot, es gimi utan meg 3 evig baratok voltunk. Szerelmet vallottam neki, es megkerdezte, hogy hanyan tudjak. Vagyis kinek kotyogtam ki, hogy szerelmes vagyok bele. Megemlitettem 3-4 embert, akiknek elmondtam, es olyan pofat vagott. Vagta a pofat rendesen.

2016. szept. 25. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Igen, ne aggódj.


Nekem volt már olyan lány aki azt mondta, hogy undorodik attól a gondolattól, hogy én szeretem őt. Így, ezekkel a szavakkal.


22/F

2016. szept. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És legalább kiábrándultál ebből a lányból Kérdező ill. 1-es h. szóló?!?

Nem tisztelni más érzéseit, a másik embert megbocsájthatatlan.

Én, amikor ismerkedtem és vissza kellett utasítanom a férfit, mert vmiért nem vonzódtam hozzá, nekem talán jobban fájt, h ezt kellett tennem, mint neki...

2016. szept. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pár hónap még kellett, hogy végleg kiszeressek, de igen, kiábrándultam. Azóta nem is voltam olyan módon szerelmes mint azelőtt (és ez már 2 éve volt)
2016. szept. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20%

Kérdező! 1# válaszoló!

Hát jó kis bunkó pi**csákat fogtatok ki, mit ne mondjak. :/

2016. szept. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miert kell mindenhez jopofat vagnia egy nonek? Nem jossz be neki ennyi. Kivancsi volt ki tudja meg, hogy titkon szereted.


Egyebkent erettsegi +3 ev, mar 21 felett vagytok, ez nem az ovoda, hogy nezesbol josold meg mi van "vagta a pofat rendesen"

Megkerdezhetted volna hogy zavar, hogy szeretlek?

Aztan mondott volna ra valamit. En pl. hogy igen, fura, en csak baratkent gondolok rad.


Na meg amugy is egybol az jutna eszembe miket beszeltek a hatam mogott, akar szexualos dolgokat. Ma mar csak rohogok rajta, hogy milyen szanalmas az, aki megirta, hogy a facebook kepeimee veri a faxat, de akkor eleg furan ereztem magamat. Nem mintha szexi kepek lettek volna kinn...

2016. szept. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!