Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Láttatok már olyat, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttatok már olyat, hogy egy srác nem mer kezdeményezni egy csajnál és inkább évekig másokkal jár? Meséljetek.

Figyelt kérdés
2016. szept. 25. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Nemnagyon... Mármint, ha egy bizonyos lánynál nem, de a többi tucatnál mer, akkor ott valami gond van, aki ezt mondja el ne hidd neki.
2016. szept. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
So-so így vagyok vele :D De nem ismerem a lányt, csak látásból, és régóta nem is láttam. Számomra a világ legszebbje, de mivel amikor "megismertem", volt barátnőm, ezért nyilván nem próbálkoztam be. Aztán miután már nem láttam, rá nemsokára szakítottunk, szóval így jártam xD
2016. szept. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem láttam ilyet. Húgomnál olyat már igen, hogy szerelmes volt egy fiúba, aki elvileg küldött felé "jeleket", de más csajokkal járt. Én azt mondtam a húgomnak, hogy ha a srác akarna tőle valamit, de nem mer nyíltan kezdeményezni, akkor bénázgatna ugyan, de előbb-utóbb történne valami. Ha nem történik, akkor nem akarja őt a fiú, a "jelek"-re meg szärjon és kész. Mivel én úgy vagyok ezzel, hogy ha valakivel járni szeretnék, akkor ezt nyíltan jelzem felé. Ha egyértelműen elutasít, akkor mások felé nyitok, de ha szükséges, várni fogok rá és nem járok mással.
2016. szept. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!