Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha semmi életkedvem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha semmi életkedvem?

Figyelt kérdés

Szeretek vkit aki viszont szeret,mégsem vagyunk együtt. Ő jól viseli,állítólag ő is szeretett,de sztem mégsem azt bizonyitotta. Képes más nőkkel lefekeüdni,mert nagy a szexuális étvágya. Szerintetek hogy tudnám kiheverni és csak magammal foglalkozni,mikor minden percben ő jár a fejemben.

Egyszerüen nem tudom mi az élet értelme, hogy lehetnék jobb ha neki nem kellettem. És a külsőmös csak rontok mert zabálok,még kövérebb leszek, hisz ugysem tetszek senkinek,és tudom nem is fogok.. Hogy változtathatnék az egészen,hogy legyen elég erőm az élethez.

Már olvasgattam cikkeket,de nem megyek vele semmire.



2016. szept. 27. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok most
2016. szept. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd kihevered, egy ideig még szar lesz, aztán jobb.
2016. szept. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is hagyd abba azt, hogy magadnak hazudsz. Ha tényleg viszont szeretne, akkor veled lenne és kimutatná és nem más nők után futkosna. Mondani mondhatja, de értelmes ember kizárólag a tetteknek hisz. Szóval első körben az önámítást és az ezzel kapcsolatos reménykedést kell száműznöd a fejedből. Utána pedig szakíts meg vele minden kapcsolatot, akármilyen nehéz.

Aztán pedig az jön, hogy magadra koncentrálj. Természetes, hogy ő jár a fejedben, de ezeket a gondolatokat idővel megtanulod elhessegetni. Könnyebben fog menni, ha olyan dolgokra koncentrálsz, amit örömek okoznak - barátok, hobbik, sport, kirándulás, akármi. ami pedig a legfontosabb, hogy időt kell ennek hagynod. Nem 2perc lesz túllépni, de ha nem adod fel és minden erőddel azon leszel, hogy túllépj, egy idő után sikerülni fog.

2016. szept. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A kövérséggel nincs baj. Van akinek tetszik. Köztük nekem is. És boldog vagyok a kis dundi barátnőmmel. Majd egyszer eljön kinek jönnie kell. :) Hidd el nekem. :)
2016. szept. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. a pasi egy genyó, önző állat, aki a farkával gondolkozik, és csak önmagát szereti.

ez már önmagában elég a kiábránduláshoz szerintem.


2. gondolj bele, mennyi nemi betegséget szednél össze tőle, ha össze is jönnétek.


3. téged is megcsalna mással.


4. nehogy már egy ilyen disznótól tedd függővé az életedet, magadat alázod meg, de durván.


5. állj le a zabálással, kezdj el sportolni, célokat kitűzni.

2016. szept. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!